Jehnice B - ASM A 1:2 (1:0)

3. třída, skupina B - sobota 6.11.2010 - Brno - Řečkovice

6.11.2010 - MaŠ
Naše branky: Jan Mašek (Martin Špicl) 1:1, Martin Mašek (Jiří Mašek) 1:2 Sestava: Václav Burian - Michal Kroupa, Jan Mašek, Jiří Mašek - Martin Špicl, Martin Mašek, Dominik Martinek V sobotu, 6. 11. 2010 od 10,30 hod., jsme sehráli poslední podzimní utkání sezóny 2010/11 proti týmu, jenž má postupové ambice - týmu Jehnice "B". Do branky se místo zraněného Turana úspěšně zaimplantoval Kumar a mohlo se začít. Začalo se oboustranně opatrně, ale po pár minutách jsme začali podávat velmi kvalitní výkon ze druhého dějství prvního zápasu. Jehnice se stáhly do obranné ulity a čekali na brejky a na naše případné chyby. Bohužel jedna z nich přišla až příliš brzy. Při soupeřově výpadu přenechal míč Míša Jurovi, který zaváhal a Jehnický útočník se štěstím procedil míč za Kumarova záda - 1:0. Z obdržené branky jsme se rychle otřepali a pokračovali v soustředěném dobývání soupeřovy obrany. Bohužel i v tomto utkání lapal brankář nad míru dobře a stálo při něm i potřebné štěstí. Mnoho střel v podání MaŠe, Juri a Arafata bohužel končily sraženy v zámezí nebo si s nimi brankář soupeře poradil bez i s problémy. První poločas jsme tedy těsně prohráli. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním a pokračovali v soustředěném výkonu. Bohužel štěstí se ne a ne překlopit na naši stranu. Naše kombinace končily buď v zámezí, nebo je všemi možnými způsoby těsnil gólman soupeře mimo svoje tyče. V polovině druhé půle jsme si vzali time-out a poté jsme začali využívat Kumara v poli a začali riskovat. To se nám brzy málem nevyplatilo, jelikož jsme v obraně propadli, soupeř se dostal vůbec do jediného protiútoku ve druhém poločasu a celou akci zastavil výborným a důležitým zákrokem právě Kumar. Prakticky z následné akce jsme přečíslili soupeře a Mařa byl faulován, dohrál a prostřelil soupeřova brankáře, bohužel, rozhodčí nám výhodu nenechali ! Pět minut před koncem přerušil akci soupeře Gheda, rychle se vysunul, přihrál MaŠovi, který mu parádně vrátil a Gheda do prázdné branky vyrovnal - 1:1. I nadále jsme soupeře pressovali a ten tvořil chyby a prakticky již nevěděl kam dřív skočit. Dvě minuty před koncem pak přiťukl Jura Mařovi, ten zprava napřáhl a parádní křižnou ránou trefil přesně k tyči - 1:2. Zbytek utkání jsme si již takticky pohlídali a rozloučili jsme se s podzimem důležitým vítězstvím. Sumasumárum: V tomto druhém utkání celý tým, resp. "torzo" týmu dřelo, nemělo štěstí, ale soustředěným výkonem jsme dokázali přeci jenom utkání strhnout na naši stranu. To se cení a ukazuje to naši kolektivní sílu. Jako kapitán chci všem dnešním hráčům poděkovat za výborné výkony a celému týmu za celkové výkony v průběhu celého podzimu. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ