ASM A - Žabinští Vlci Brno 11:2 (4:1)

2. LIGA Východ - sobota 16.11.2019 - Tišnov - hala SSK

16.11.2019 - MaŠ

Naše branky: Martin Hanuš (Vlastimil Ryšavý) 1:0, Vlastimil Ryšavý (Martin Hanuš) 2:0, Vlastimil Ryšavý (Ivan Selyvonenko) 3:1, Vlastimil Ryšavý (Roman Šmída) 4:1, Roman Šmída 5:1, Vlastmil Ryšavý (Ivan Selyvonenko) 6:1, Martin Hanuš 7:1, Vlastimil Ryšavý (Jakub Mužík) 8:1, Jakub Mužík 9:2, Vlastimil Ryšavý (Martin Hanuš) 10:2, Jakub Mužík (Roman Šmída) 11:2

Sestava: Tomáš Bartoň - Martin Hanuš, Jakub Mužík, Vlastimil Ryšavý - Roman Šmída, Tomáš Krejčíř, Ivan Selyvonenko

V sobotu, 16. 11. 2019 od 20,00 hod., sehrálo naše mužstvo další domácí mistrovské utkání. Bohužel se už tradičně těsně před utkáním někteří hráči omluvili, proto jsme museli nastoupit pouze v 6 hráčích v poli. Skvělé, že nám navíc pomohl náš bývalý hráč Jakub Mužík.

A začalo se svižně. Hned ve 2. minutě sklepl zpět na půli Vlasta na Hanyho a ten nastřelil míč, hostující brankář neviděl a míč zaplul přesně k pravé tyči - 1:0. Za minutu si oba aktéři úlohy vyměnili, Hany vysunul Vlastu, ten prošel celé hřiště, obešel brankáře a zasunul - 2:0. Ve 4. minutě poprvé zahrozili Vlci, když šli ve 3 na 2, ale Valdes včasným výběhem míč vyrazil. V 6. minutě ale nastřelil Dominik Havlín míč na zadní tyč, kde si před útočníkem smolně srazil míč do sítě Hany - 2:1. V 8. minutě musel Valdes řešit další prekérní situaci, ale i nyní si s přečíslením Vlků poradil s bravurou. V 9. minutě jsme zase hodně zatápěli soupeři my, dvakrát pálil Ivan, jednou Vlasta, ale "pavoučí muž" v brance soupeře byl skvělý. V 10. minutě se nadechl k dalšímu sólu Vlasta, ale těsně před zakončením byl faulován, škoda. O minutu později se opět dostal do zakončení Ivan, ale opět na strážce Vlků nevyzrál. Ve 12. minutě měli Vlci další velkou šanci, ale Valdes je zákroky decimoval. Ve 13. minutě jsme postupovali ve 3 na 2, Vlasta si vyměnil míč s Ivanem a do prázdné branky zakončil s přehledem - 3:1. Ve 14. minutě vypíchl míč soupeři Roman, chytře jej podržel a poté v pravý čas nastřelil na Vlastu do náběhu a druhý jmenovaný ve skluzu prostřelil gólmana - 4:1. V 16. minutě jsme přečíslili soupeře, ale Hany zakončoval patou jen těsně mimo. Ve 20. minutě vypíchl soupeři míč Ivan, následně servíroval na střed Romanovi, který loboval, bohužel nad branku.

Hned ve 21. minutě se uvolnil Vlasta, ale jeho ránu vyrazil gólman Vlků. Ve 25. minutě rychle rozehrál Ivan aut na druhou stranu na Hanyho, jeho technickou ránu však zastavila levá tyč. O minutu později zakončoval bodlem Vlasta těsně mimo. Ve 27. minutě parádně servíroval na zadní tyč Vlastovi Ivan, ale Vlastu famózním zákrokem vychytal brankář. Po následném rohu Ivana se míč odrazil od obránce a pohotový Roman pod víko trhal sítě - 5:1. Od 28. minuty přešli Vlci do power-play. Ve 29. minutě nastřeloval soupeř před branku a po teči parádně vytěsnil míč Valdes nad. O minutu později pálil opět po průniku Vlasta bodlem mimo. Ve 32. minutě pálil nejlepší střelec Vlků, ale Valdes byl pozorný a vyrazil. Ve 33. minutě rozehrál roh Ivan, na něj si sběhl Vlasta a křižná rána skončila s tečí gólmana v levém horním růžku - 6:1. Ve 34. minutě pálil zleva Havlín do pravé tyče, míč se zmocnil Muža a přes celé hřiště trefil jen pravou tyč. Ve 35. minutě uvolnil Vlastu Ivan, Vlasta obešel gólmana a ranou do prázdné branky razítkoval jen břevno. V téže minutě přerušil akci hostů Hany a přes celé pohodlně skóroval - 7:1. Za pár vteřin přerušil další akci Muža a Vlasta líbivým lobem vsítil další třešničku - 8:1. Ve 36. minutě ukopl útočníkovi míč Muža, ale Valdesovi bohužel tento prošel pod nohou - 8:2. Ve 38. minutě vypíchl míč Muža, šel přes půl haly sám a pohodlně podél brankáře zvyšoval - 9:2. Poté jsme přešli do power-play my. Ve 39. minutě Hany křižně přihrál na Vlastu a ten dalším "bodelním" průstřelem dal výsledku dvojciferný charakter - 10:2. Ve stejné minutě rozehrál zprava aut Roman, našel Mužu a ten zapečetil dnešní výsledek - 11:2. Deset vteřin před koncem upaloval na Valdese Havlín, ale ten prostě dnes zajistil, že branky střílíme jen my.

Sumasumárum: Neskutečný výkon všech dnešních zúčastněných. Klobouk dolů pánové. S favoritem jsme odehráli skvělé utkání, zodpovědné a s naprosto týmovým pojetím. Fungovalo to jak nahoru, tak i dolů. Jeden makal za druhého, neskutečný zážitek. Soupeř v první půli byl vyrovnaný, ve druhém dějství jsme již dominovali a dovedli utkání k vysokému vítězství, pro nás k velmi důležitému. Jen tak dále !!!!