Divize E - sobota 9.10.2021 - Brno - Bohunice

11.10.2021 - MaŠ

Naše branky: Patrik Cvingráf (Michal Krejčí) 0:1, Michal Krejčí 0:2

Sestava: Michal Šmerda – Václav Seyfert, Petr Táborský, Tomáš Marvan, Dominik Bartoš, Patrik Cvingráf, Michal Krejčí, Jakub Hanák

V sobotu, 9.10.2021 od 19,30 hod., odehrálo naše áčko další mistrovské útkání. Podruhé v řadě jsme se ocitli v roli hostujícího týmu, když jsme zajížděli na palubovku do bohunické haly, kde nás hostila Panam Boys Brno.

Od začátku jsme udávali tempo hry. Více jsme drželi míč na svých sálovkách a snažili se domácí rozhýbat. V 7. minutě nahrával Krejčí z levé strany křížem na vápno, kde byl připravenej Cvingráf, který předskočil soupeřova obránce a otevřel skóre – 0:1. V následující minutě pálil Bartoš z dorážky pouze do levé tyče. V 10. minutě se domácí usídlili na naší polovině, ale nic vážného z toho nebylo, pouze dvě zblokované rány, o které se postaral Sája. Ve 12. minutě se Marv pokusil o espaňu, ale Sája bohužel jeho úmysl nepochopil, a tak míč utekl za brankovou čáru. Ve 12. minutě si bereme time-out pro oddech a hlavně pro zklidnění hry, která v tu chvíli byla příliš zbrklá. V 15. minutě Cvingráf z levé strany nákopem našel Tábu, ale jeho střela šla bohužel mimo branku. V 16. minutě Panama poprvé více zahrozila, když poslala přihrávku středem na volného hruškaře na našem vápně, ten jen lehce tečoval, ale naštěstí Šmeda v pokleku jeho teč chytá. V 18. minutě Marv viděl domácího gólmana vyjetého příliš z branky, a tak to zkusil přes půl hřiště, bohužel jeho pokus skončil pouze na břevně. V poslední minutě prvního poločasu se domácí útočník efektivně zbavil našeho obránce, ale jeho pokus trefil naštěstí jen spojnici brány.

Na začátku druhého poločasu, konkrétně ve 22. minutě zkusil štěstí Tába ze střední vzdálenosti, ale jeho střelu vyrazil gólman na roh. Ve 24. minutě nejdřív Krejčí udělal kliku soupeři a uvolnil se na středu hřiště, aby pak na delší nohu trefil angličana o levou tyč a navýšil naše vedení – 0:2. Ve 25. minutě zahrozila Panama, když nákop zakončoval jejich útočník z voleje, ale Šmerda reflexivně vytáhl pokus na roh. Ve 25. minutě závar v našem vápně po soupeřově přímém kopu, několik zakončení, ale Šmerda nakonec nemusel ani zasahovat. Ve 26. minutě po souhře z rohu trefuje soupeř břevno. V té stejné minutě fauloval Krejčí za žlutou kartu a Panama měla výhodu přímého kopu z pravé strany, z něj ale nebyla nebezpečná. V 31. minutě zbytečná ztráta balónu a darovaný roh soupeři, ze kterého po nedůrazné obraně ve vápně Panama snižuje – 1:2. Ve 37. minutě si domácí vzali time-out a přešli na hru bez brankáře. Ve 39. minutě Sája přiťukl Tábovi do běhu, který dělovkou trefuje spojnici. Nic více se už nestalo, a tak si po hubeném vítězství odvážíme všechny tři body.