ASM A - Tomson 1:7 (0:4)

Pohár FAČR - středa 17.11.2010 - Brno - Rybnická

17.11.2010 - MaŠ
Naše branka: Martin Špicl (Michal Kroupa) 1:4 Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Špicl, Michal Kroupa, Petr Doubravský, Jiří Mašek - Martin Mašek, Kryštof Večeřa, Dominik Martinek Ve středu, 17. 11. 2010 od 14,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu pohárovému utkání proti druholigovému týmu - TOMSON BRNO. Už první utkání s NASANEM nás stálo mnoho sil a dva z našich hráčů měli zdravotní potíže, ale přesto jsme se chtěli pokusit o nemožné, byť jsme už nyní byli daleko za našemi vytyčenými cíly. Ihned od úvodních minut se do nás extrasilný soupeř zakousl a prakticky celé utkání měl jasně a dle očekávání ve své moci. Přesto jsme se pokoušeli i o útočné výpady, které však vždy končily prakticky v zárodcích. Netrvalo dlouho, Tomson skvěle zakombinoval a jejich útočník, jenž stál sám před Turanem, otevřel dnešní brankový účet - 0:1. Víceméně jsme se stále bránili a Tomson během pěti minut dvakrát jako přes kopírák zakončoval, vždy prakticky doklepnutím do odkryté naší branky - 0:3. Na naší straně dvakrát sympaticky zakončoval Mařa a jednou Krištofinho, gól z toho však nebyl. Konečnou podobu prvního poločasu udělal opět Tomson, který po výborné kombinaci zvyšoval - 0:4. Nutno podotknout, že kdyby v naší brance nestál Turan, asi bychom prohrávali o více branek. Na začátku druhé půle jsme se soupeři více vyrovnali a dokonce měli i šance, bohužel nezakončovali jsme úspěšně. Asi v polovině druhé půle výborně vyslal Míša MaŠe, jenž šel sám z úhlu na brankáře Tomsonu, nikdo mu před branku nešel a tak zakončoval sám mezi nohy gólmana - 1:4. Tomson i nadále byl lepším a po krásných akcích postupně zvyšoval až na konečných 1:7. Pak rozhodčí utkání ukončili a my i tak odcházíme z turnaje se vztyčenými hlavami. Sumasumárum: I přesto, že jsme proti Tomsonu dnes neměli šanci, tak opět chci poděkovat celému týmu za skvělé a obětavé výkony. Vyzdvyhuji výkon Turana, který dnes opravdu exceloval a chtěl bych popřát rychlé uzdravení Jurovi a Dubovi. Kluci děkuji. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!! MaŠ