Tembo - ASM A 1:6 (1:3)

Brno Open - sobota 8.1.2011 - Brno - Rybnická

8.1.2011 - MaŠ
Naše branky: Václav Burian (Jakub Duchoň) 1:1, Kryštof Večeřa (Martin Mašek) 1:2, Kryštof Večeřa (Jan Mašek) 1:3, Petr Doubravský (Jakub Duchoň) 1:4, Martin Mašek (Jakub Duchoň) 1:5, Martin Mašek (Petr Doubravský) 1:6 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Jiří Mašek, Petr Doubravský, Michal Kroupa - Martin Mašek, Kryštof Večeřa, Jakub Duchoň, Václav Burian Dne 8. 1. 2011 jsme nastoupili k prvnímu ostrému startu v zimní lize KAJOT OPEN 2011. Soupeřem nám byl neznámý celek Tembo hrající taktéž 3. brněnskou třídu. Od úvodního hvizdu jsme měli nad soupeřem jasně navrch, přehrávali jsme ho chytrými kombinacemi na jeden dotek i technickými kousky. Bohužel právě Tembo byl tím, kdo šel po rychlém brejku jako první do vedení - 0:1. Naštěstí jsme soupeře ve vedení nenechali dlouho a po krásné akci jsme srovnali na 1:1 - Kumar (Jura). Od vstřelení vyrovnávací branky uteklo jen několik minut, kdy Krištofinho zavelel k obratu a svoji umístěnou střelou dostal náš tým do vedení - 2:1, asistoval Mařa. Do konce poločasu se ještě změnilo skóre jednou, kdy po krásné nahrávce Ghedy doklepával Krištofinho do prázdné branky na - 3:1. Vdruhém poločase se tvář hry nezměnila a náš tým s postupem času změnil skóre ještě několikrát. Na 4:1 zvyšoval Dub, jenž společně s Jakubem vymotali obranu soupeře na jeden dotek. Na 5:1 upravoval Mařa, asistoval opět Jakub. Konečnou podobu výsledku dal opět Mařa, jenž pečetil na konečných 6:1, přihrával Dub. Sumasumárum: Po poměrně přesvědčivém výkonu jsme vybojovali všechny 3 body, které jsou důležitým prvním krokem v soutěži. Dub