XXX B. Braun - ASM A 0:6 (0:2)

Brno Open - sobota 15.1.2011 - Brno - Rybnická

15.1.2011 - MaŠ
Naše branky: Martin Špicl (Jiří Mašek) 0:1, Jan Mašek (Michal Kroupa) 0:2, Kryštof Večeřa (Aleš Weinfurter) 0:3, Pavel Křivý (Jan Mašek) 0:4, Kryštof Večeřa (Martin Špicl) 0:5, Jan Mašek (Kryštof Večeřa) 0:6 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Jan Mašek, Jiří Mašek - Martin Špicl, Pavel Křivý, Kryštof Večeřa V sobotu, 15. 1. 2011 jsme od 9,00 hod., nastoupili k dalšímu utkání zimní ligy - KAJOT OPEN 2011. Po prvním dnešním utkání jsme byli již napůl spokojeni, ale i ve druhém utkání jsme chtěli bojovat o plný počet bodů. Soupeřem nam byl tým ze 2. třídy - XXX B. Braun. Ihned od úvodních minut jsme byli aktivnější, ale zpočátku jsme se ne a ne prosadit. Mnoho našich šancí končilo v náručí brankáře nebo mimo tyče branky našeho soupeře. Ten spoléhal především na brejky a v první půli se do dvou úniků dostal. Turan v naší svatyni však dnes opět oplýval jistotou. Asi v polovině prvního poločasu jsme se konečně dokázali prosadit. Jura našel výbornou přihrávkou zabíhajícího MaŠe, ten si míč skvěle zpracoval a z otočky křižnou ránou nedal šanci brankáři XXX - 0:1. Těsně před koncem první půle vysunul Míša Ghedu a ten parádní křižnou ránou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:2. Ve druhém dějství již se prakticky hrálo jen na jednu branku a soupeř našeho brankáře ohrozil snad jen asi dvakrát, vždy bez úspěchu. Ihned v úvodních minutách vyhodil Turan míč na Křištofinha, ten obešel rychle obránce a krásnou přízemní střelou o pravou tyč zvyšoval - 0:3. Pár minut nato jsme šli 3 na 1, míč vyvezl Míša, dal pod sebe na Ghedu, který netrefil míč úplně dobře, ten však doputoval k volnému Pólovi a ten pohotově k tyči zasunul - 0:4. V další akci jsme XXX zamkli před jejich svatyní, několikrát si míč vyměnili, Jura našel polovysokou přihrávkou MaŠe, ten zpracoval míč stehnem, přenechal Krištofinhovi a ten pohotově prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:5. Těsně před koncem zápasu jsme rovněž soupeře přitlačili, Krištofinho našel Ghedu, ten naznačil v bezprostřední blízkosti branky přihrávku, ale nakonec "ošálil" brankáře a míč zasunul chytře za jeho záda - 0:6. To bylo ze zápasu vše. Sumasumárum: V tomto utkání jsme byli jasně lepším týmem a svého soupeře jsme udolali naprosto přesvědčivě. Mnoho našich dalších akcí navíc zůstalo neproměněno, ale tak to prostě někdy bývá. Věřme, že i příští týden se nám bude dařit a do závěrečných bojů ligy se dokážeme propracovat. MaŠ