Amira - ASM A 2:1 (1:1)

Brno Open - sobota 22.1.2011 - Brno - Rybnická

22.1.2011 - MaŠ
Naše branka: Petr Doubravský (Martin Špicl) Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Jan Mašek, Václav Burian, Petr Doubravský - Martin Špicl, Kryštof Večeřa, Dominik Martinek, Jakub Duchoň V sobotu, 22. 1. 2011 od 9,00 hod., jsme nastoupili proti jednomu z favoritů celé soutěže ? týmu Amira. Tým, který je složený z hráčů Kalábek, Tango a další budil rozhodně respekt, přesto jsme chtěli vybojovat co nejlepší výsledek. Ihned o úvodních minut převzal otěže utkání do své režie soupeř, ale ani my jsme nebyli zcela bezzubí. Bohužel, po pár minutách si vybral slabší chvilku Turan, jenž nebyl úplně pozorný a soupeřův útočník jej prostřelil z velkého úhlu ? 1:0. Přesto jsme hodně bojovali a pokoušeli se dostávat na dostřel soupeřovi branky. Několik šancí Amiry skončilo nepřesně, nebo je pokryl již pozorný Turan. Těsně před koncem první půle jsme sehráli nádhernou akci, kdy vybojoval míč Dub, poslal jej na pravou stranu zabíhajícímu MaŠovi a ten mu z první vrátil zpět před branku. Pro Duba již nebyl problém trefit odkrytou branku a vyrovnat ? 1:1. Do konce poločasu již se nic dalšího nestihlo. Ve druhém poločase již prakticky existoval pouze jeden tým a to bylo mužstvo soupeře. Tento nás začal mohutně přehrávat a vymýšlel jeden útok za druhým. Asi v polovině druhého poločasu nás bohužel Amira přečíslila a svůj rychlý útok 3 na 1 přetavila ve vedoucí branku ? 2:1. I přesto, že jsme se snažili vyrovnat, tak se nám nedařilo dostávat až před soupeřova brankáře a Amira se dostávala do brejků. Naši největší šanci na vyrovnání měl Dub, kterému servíroval před branku Krištofinho, ale první jmenovaný nedokázal těžký míč protlačit do prázdné branky soupeře. Utkání tedy skončilo těsným ale zaslouženým vítězstvím favorita. Sumasumárum: V tomto utkání vyhrál zaslouženě lepší tým, kterému jsme stačili sekundovat pouze jeden poločas, poté se již prakticky hrálo jen na jednu branku a k vyrovnání jsme utkání nedotáhli. Přesto jsme dnes bojovali a to se cení. Takže SAN MARINO OLÉÉÉÉ !!! MaŠ