Mitra - ASM A 4:0 (1:0)

Brno Open - neděle 6.3.2011 - Brno - Rybnická

6.3.2011 - MaŠ
Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Martin Mašek, Jiří Mašek, Jan Mašek - Kryštof Večeřa, Dominik Martinek, Martin Špicl, Václav Burian V neděli, 6. 3. 2011 od 14,00 hod., jsme vstoupili do závěrečné části letošní zimní ligy - KAJOT OPEN 2011. Už samotný postup mezi nejlepších 8 týmů v Brně je pro náš tým skvělý úspěch, ale dnes jsme se chtěli pokusit o nemožné a probít se ještě dále. Soupeřem nám však byla velesilná Mitra hrající o postup do KP. Soupeř nám ihned od prvních minut začal ukazovat, kdože to dnes bude pánem na zdejším umělém trávníku. Všichni jsme však bojovali a pokoušeli jsme se kombinovat, co to jen šlo. Soupeř nás během prvních minut dvakrát zaskočil, ale Turan jejich pokusy dokázal likvidovat. Asi v polovině prvního dejství po chybě na půlící čáře šel dokonce hráč Mitry sám na našeho brankáře, ale naštěstí minul. Do naší jediné vážnější situace se dostal po přihrávce od Jury kapitán MaŠ, ale jeho střela bodlem těsně minula branku. Do konce poločasu zbývaly asi dvě minuty, když u výpadu Mitry špatně zafungovala naše obrana a jejich útočník pohotově bodlem z otočky vstřelil branku - 1:0. Tím první poločas skončil. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním udělat pro zvrat maximum. Avšak asi největším problémem bylo to, že jsme chtěli až moc a to nás začalo svazovat. Kazily jsme lehké přihrávky, kombinace začala váznou a nutno přiznat, že zkušená Mitra zkrátka hrála to, co potřebovala. Už po několika minutách se jim podařilo po naší další chybě zvýšit skóre po parádní kombinaci do prázdné branky - 2:0. Poté vyvezl míč skvělý Gheda, narazil si s Kumarem a ve výborné pozici jen těsně přestřelil a odmítl tak vsítit kontaktní branku. Poté už to bylo za naší strany "va-bank" a toho náš dnešní soupeř dokázal ještě dvakrát prakticky jako přes kopírák využít - 4:0. Bohužel, na lepší výsledek jsme se dnes nezmohli a naše pouť letošní zimní ligou pro nás končí. Sumasumárum: Vše již bylo řečeno, první půle nebyla špatná, druhá byla horší a zkušený soupeř svoje kvality využil naplno a nedopustil si nechat z utkání udělat drama. Patří jim gratulace a přejem co nejlepší konečné umístění. Celému týmu bych chtěl jménem kapitána poděkovat za skvělou reprezentaci v průběhu celé soutěže a nyní se již můžeme soustředit na důležitou jarní část soutěže a snad i vytoužený postup výše. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ