Parodia - ASM A 1:4 (0:1)

Brno Open - sobota 7.1.2012 - Brno - Rybnická

7.1.2012 - MaŠ
Naše branky: Martin Mašek 0:1, Václav Burian (Michal Kroupa) 0:2, Václav Burian (Michal Kroupa) 0:3, Kryštof Večeřa (Martin Špicl) 1:4 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Maňásek, Martin Plachký, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Petr Doubravský - Dominik Martinek, Kryštof Večeřa, Martin Mašek, Martin Špicl, Václav Burian V sobotu, 7. 1. 2012 od 8,00 hod., jsme nastoupili k prvnímu utkání letošního ročníku KAJOT OPEN 2012. Ihned na úvod nás čekal nevyzpytatelný soupeř, se kterým jsme se potkávali vloni v základní třídě brněnských soutěží - Parodia. Ihned od úvodních minut jsme se do soupeře zakousli a začali jsme si vytvářet i střelecké přiležitosti. Bohužel, výborný gólman soupeře nám všechny pokusy likvidoval. Asi po 5-ti minutách však využil nepřesnosti v rozehrávce soupeře Mařa, sebral jim míč a sám před brankářem chladnokrevně po zemi zakončil - 0:1. Poté opět hrál jen náš tým, ale obrana soupeře dokázala včas naše střely blokovat, případně je zastupoval zcela bezchybný brankář Parodie. Pár minut před koncem prvního dějství odpustil rozhodčí jasnou ruku v pokutovém území, bohužel penalta se nepískala. Do konce poločasu se již skóre neměnilo. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a víceméně pokračoval především boj našeho mužstva se soupeřovým brankářem. Po pár minutách však milimetrově vysunul Míša Kumara a ten s přehledem podél brankáře zvyšoval skóre - 0:2. Asi za 2 minuty si oba aktéři svoji spolupráci zopakovali. Tentokráte se Míša opřel do míče po naší postupné akci a sběhnuvší Kumar špičkou kopačky změnil směr míče těsně před gólmanem Parodie - 0:3. Asi 5 minut před koncem se soupeř čestně prosadil, pardon, když už se nedokázal prosadit vlastní hrou, pomohl tomu Míša, jenž si nerozumněl s Turanem a jeho "malá domů" skončila v naší brance - 1:3. Rychlá odpověď přišla asi za minutu, na konci naší akce byl MaŠ, jenž vymotal obranu a ještě přihrál lépe postavenému Krištofinhovi a ten pohotovou střelou zapečetil dnešní střelecký účet utkání - 1:4. Sumasumárum: Utkání jsme zahráli poměrně slušně, i když byla znát značná nerozehranost a nesehranost po asi dvouměsíční zimní pauze. Každopádně plně bodový vstup do letošního ročníku zimní ligy mohl vnést úsměv do našich tváří. Tabulka sk.A po 2.kolech: 1. Amira 2 2 0 0 7:1 6 2. San Marino 2 1 1 0 5:2 4 3. R.I.P. 2 1 1 0 3:2 4 4. Madrid 2 1 0 1 6:4 3 5. Arménská 2 1 0 1 4:2 3 6. Riders 2 0 2 0 4:4 2 7. Parodia 2 0 1 1 4:7 1 8. Gladiators 2 0 1 1 1:4 1 9. Bolest 2 0 0 2 1:9 0 MaŠ