Arménská - ASM A 0:3 (0:3)

Brno Open - sobota 21.1.2012 - Brno - Rybnická

21.1.2012 - MaŠ
Naše branky: Michal Kroupa (Martin Mašek) 0:1, Martin Mašek (Michal Kroupa) 0:2, Jan Mašek (Martin Mašek) 0:3 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Jan Mašek, Jan Maňásek, Michal Kroupa, Martin Plachký - Dominik Martinek, Václav Burian, Martin Mašek, Martin Špicl V sobotu, 21. 1. 2012 od 11,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu utkání KAJOT OPEN. Dnešním prvním soupeřem nám byl nevyzpytatelný soupeř Arménská, jejíž základem jsou hráči OP z Orla Řečkovice a XXX (2. třída). Ihned od úvodních minut byla rozehrána oboustranně kvalitní futsalová partie. Začali jsme opatrně, abychom se vyvarovali zbytečným chybám. Po několika minutách skvěle zatáhl míč po pravé straně Mařa a ještě lépe poté naservíroval míč před branku Míšovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:1. Zanedlouho si oba aktéři role vyměnili a Míša, jenž vybojoval nejdříve míč jej přihrál Ghedovi a ten chladnokrevně trhal sítě podruhé - 0:2. Pár minut před koncem poločasu ubránil míč před naší brankou MaŠ, vysunul do brejku Mařu, který ještě těsně před brankářem asistoval Ghedovi, a ten míč doslova dovedl do branky - 0:3. V poslední akci prvního dějství přerušil akci soupeře MaŠ, přihrál Mařovi, ale ten orazítkoval pouze tyč branky Arménské. Ve druhém poločase jsme se již nikam nehrnuli a bylo to znát i na hřišti. Nechali jsme Arménskou hrát, soustředili se na bránění a včas jsme přerušovali kombinace soupeře. V této části hry jsme prakticky neohrozili brankáře soupeře, zato Turan musel hned dvakrát vystřihnout bravurní zákroky. Ale nejlepší brankář soutěže s tímto nikdy nemá problém 8-) . Utkání jsme tedy takticky dovedli do vítězného a nám postup zajišťujícího konce. Sumasumárum: První půle byla z naší strany výborná, ve druhé jsme jen takticky hlídali vítězství. Tento plný bodový zisk nám zajišťuje postup do další fáze soutěže. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ Tabulka sk.A po 6.kolech: 1. San Marino 6 5 1 0 19:5 16 2. Amira 6 4 0 2 17:16 12 3. Gladiators 6 3 1 2 17:8 10 4. Madrid 6 4 0 2 26:14 9 5. Arménská 6 3 0 3 17:12 9 6. R.I.P. 6 2 1 3 11:13 7 7. Riders 6 2 2 2 16:17 8 8. Bolest 6 1 0 5 5:22 3 9. Parodia 6 0 1 5 8:29 1