ASM A - Amira 5:2 (1:1)

Brno Open - sobota 21.1.2012 - Brno - Rybnická

21.1.2012 - MaŠ
Naše branky: Jan Maňásek (Martin Mašek) 1:0, Petr Doubravský (Martin Plachký) 2:1, Jan Mašek (Dominik Martinek) 3:1, Michal Kroupa (Martin Špicl) 4:2, Martin Mašek (Martin Špicl) 5:2 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Maňásek, Petr Doubravský, Martin Plachký, Jan Mašek, Michal Kroupa - Václav Burian, Martin Špicl, Martin Mašek, Dominik Martinek V sobotu, 21. 1. 2012 od 12,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu utkání KAJOT OPEN, tentokráte nám vstoupil do cesty velmi silný tým AMIRA, jehož barvy hájí i někteří druholigoví hráči týmu KALÁBEK. Ale vzhledem k tomu, že v předchozím utkání dosavadní suverén naší skupiny poměrně jasně prohrál s naším dnešním prvním soupeřem, chtěli jsme jej maximálně potrápit i my. Ihned od úvodních minut jsme započali velmi vyrovnanou partii, ve které jsme však v aktivitě pomalu ale jistě dominovali. Tvořili jsme si šance a slibné kombinace, ale chyběla branka. Nejdříve nás ohrozil soupeř, ale jeho tvrdou ránu likvidoval tradičně skvělý Turan. Na druhé straně se k mohutnému sólu nadechl Plachta, jeho následnou ránu vyrazil nad sebe padající brankář Amiry, ale míč směřující do svatyně vykopl na brankové čáře soupeřův obránce. Asi v polovině první půle vyvezl míč po pravé straně Mařa, přihrál pod sebe nabíhajícímu Buldogovi, ten byl rychlejší jak obránce a prostřelil míč pod rukou brankáře Amiry - 1:0. V poslední minutě prvního poločasu zahrával trestný kop soupeř a trefil míč přesně pod nohou chybujícího MaŠe k levé tyči bezmocného Turana - 1:1. Ve druhém poločase jsme chtěli utkání "urvat", jelikož jsme zjistili, že i s tímto soupeřem se dá hrát. Po pár minutách si nádherně narazili míč Dub s Plachtou a první jmenovaný mazácky přehodil brankáře Amiry - 2:1. Poté skvěle ubránil soupeře na naší šestce Nidal Oriedi, chytře vyvezl míč a ještě chytřeji vyslal okolo obránce do brejku Ghedu, ten nekompromisně křižně prostřelil brankáře soupeře potřetí - 3:1. Za tohoto stavu šel soupeř do power-play a silně nám zatápěl, i když pořádnou šanci neměl. Po několika minutách obléhání naší tvrze přeci jenom Amira našla recept a jejich střelu si nešťastně srazil za Turanova záda Plachta - 3:2. Asi tři minuty před koncem utkání utekl po levé straně až od naší branky kapitán MaŠ a poté lyšácky přihrál před branku volnému Míšovi, který nedal šanci nikomu - 4:2. Následně nás dvakrát opět skvěle podržel Turan a svými zákroky doslova decimoval soupeřovi hráče. V další akci ukopl míč útočníkovi MaŠ, ten následně získal Míša a přihrál zpět nabíhajícímu kapitánovi, jeho ránu však hrající brankář Amiry vyrazil. V poslední minutě rychle rozehrál aut MaŠ Mařovi, ten postupoval sám na brankáře a nekompromisní ránou do levého horního růžku zapečetil účet dnešního utkání - 5:2. Sumarumárum: Skvěle zvládnuté utkání nám opět ukázalo, že týmově jde naprosto vše. Předvedli jsme všichni výborné výkony a za to nám patří velké uznání. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ Tabulka sk.A po 6.kolech: 1. San Marino 6 5 1 0 19:5 16 2. Amira 6 4 0 2 17:16 12 3. Gladiators 6 3 1 2 17:8 10 4. Madrid 6 4 0 2 26:14 9 5. Arménská 6 3 0 3 17:12 9 6. R.I.P. 6 2 1 3 11:13 7 7. Riders 6 2 2 2 16:17 8 8. Bolest 6 1 0 5 5:22 3 9. Parodia 6 0 1 5 8:29 1