Madrid - ASM A 1:6 (1:2)

Brno Open - sobota 28.1.2012 - Brno - Rybnická

28.1.2012 - MaŠ
Naše branky: Jan Mašek 0:1, Jan Mašek (Václav Burian) 1:2, Martin Mašek 1:3, Petr Doubravský (Dominik Martinek) 1:4, Jan Mašek (Martin Mašek) 1:5, Jan Mašek (Martin Plachký) 1:6 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Jan Mašek, Martin Plachký - Václav Burian, Dominik Martinek, Pavel Křivý, Martin Mašek ČK: Petr Doubravský V sobotu, 28. 1. 2012 od 8:30 hod., jsme nastoupili k dalšímu utkaní KAJOT OPEN, soupeřem nám byl nevyzpytatelný tým Madridu, který předchozí zápas prohrál s posíleným týmem R.I.P. Pokud chtěl ještě zasáhnout do postupových příček znamenající play-off, musel s námi naplno bodovat. První minuty zápasu jsme si doslova prošli peklem. Madrid začal nečekaným tlakem, a když k tomu přičteme nespočet našich zkažených přihrávek, tak můžeme jen Turanovi, jenž likvidoval gólové příležitosti jednu za druhou, děkovat za to, že to po 10 minutách hry nebylo o dva a více gólů v náš neprospěch. Kolem 12. minuty výborně vystihl soupeřovou rozehrávku Gheda, kdy sprintem přes půl hřiště a technicky umíštěnou střelou k pravé tyči nedal soupeřovu brankáři šanci - 0:1. Neuběhla ani minuta a Pól dobře napadal soupeřova obránce, kterého donutil chybovat. Pól si svoji pověstnou kličkou "levá, pravá noha" pohodil míč až k soupeřově bráně, kde zasekl a chtěl servírovat před bránu volně nabíhajícímu Kumarovi. Bohužel jeho záměr vystihl obránce Madridu a jednoduchou přihrávkou po lajně vysunul útočícího spoluhráče, který běžel vstříc osamocenému Turanovi, toho chladnokrevně prostřelil - 1:1. Naštěstí jsme v závěru prvního poločasu i my ukázali chytrou kombinační akci a po přihrávce Kumara měl Gheda snadný úkol - 1:2. Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem, uklidnit hru a trpělivě si vyčkat na brejkovou situaci, kterou vesměs vždy dokážeme zužitkovat v náš prospěch. Začátkem druhé půle Mařa s Nidalem Oriedim výborně přečetli hru Madridu, a Nidal nepustil za svá záda soupeřova obránce. Obral jej o míč a naservíroval Mařovi před Madridskou svatyni a ten rozjásal naše fanoušky potřetí - 3:1. Dá se říct, že toto byl zlomový okamžik utkání. Od této chvíle jsme na hřišti jasně dominovali a když po rohu, jenž zahrával Nidal Oriedi zvyšoval střelou do pravého horního rohu Dub na 4:1, bylo prakticky rozhodnuto. Jediným faktorem v čem se nám soupeř od této chvíle snažil vyrovnat byla "zdravá agresivita", ale i v této disciplíně jsme soupeře, nutno podotknout, jasně převyšovali. Ke konci zápasu si Gheda nezapomněl skompletovat hattrick, míč mu krásně servíroval bratr Mařa - 5:1. Aby toho nebylo málo, tak úplně v poslední minutě Gheda po rozehrávce s Plachtou dal tu tzv. pomyslnou třešničku na dort a po tvrdé střele měnil stav skóre na konečných - 6:1. V poslední minutě dokázal procitnout i tým Madridu, ale se střelou soupeřova útočníka si dokázal Turan skvěle poradit. Pak přišla "ochranná ruka Doubka", která nemohla znamenat nic jiného než podobu červené karty, tuto obdržel i hostující útočník za oplácení. Sumasumárum: Opět poctivě odehrané utkání a opět 3 body. Celý tým vydřel další skvělé vítězství a bez prohry jdeme do další fáze soutěže z prvního místa. SAN MARINO OLÉÉÉÉ !!!!! Dub Konečná tabulka sk.A po 8.kolech: 1. San Marino 8 7 1 0 30:7 22 2. Amira 8 6 0 2 24:19 18 3. Arménská 8 5 0 3 24:12 15 4. Gladiators 8 4 1 3 18:10 13 5. Madrid 8 4 0 4 28:25 12 6. R.I.P. 8 3 1 4 17:19 10 7. Riders 8 2 2 4 19:23 8 8. Bolest 8 1 1 6 7:29 4 9. Parodia 8 0 2 6 10:33 2 ?