Arménská - ASM A 2:2 (0:2)

Brno Open - sobota 12.1.2013 - Brno - Rybnická

12.1.2013 - MaŠ
Naše branky: Jan Kouřil (penalta) 0:1, Jan Kouřil (Jan Mašek) 0:2 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Jan Maňásek, Jan Mašek, Martin Plachký - Jan Kouřil, Václav Burian, Martin Mašek, Martin Špicl ŽK: Jan Mašek, Martin Špicl V sobotu, 12. 1. 2013 od 8,30 hod., jsme nastoupili k dalšímu utkání zimní ligy KAJOTbet OPEN 2013. Soupeřem nám byl známý tým tvořený hráči týmů XXX a Orel Řečkovice, tedy pro nás žádný med. Od prvních minut jsme převzali aktivitu na svoje kopačky, ale hra byla z naší strany plná nepřesností. Po pár minutách vybojoval důrazný Gheda na obránci míč, ale brankář Arménské následně bravurně jeho pokus vyrazil na roh. V 10. minutě pronikal po pravé straně agilní Plachta, obešel brankáře a servíroval před prázdnou branku Janochovi, přihrávku však zastavil rukou obránce a byla z toho penalta. S tou si s přehledem poradil Janoch a šli jsme do vedení - 0:1. Po chvilce rozehrál další naši akci MaŠ, narazil si s Janochem, poté vyslal nalevo Míšu. Ten následně přihrál doprava Ghedovi, který z první servíroval před prázdnou branku zpět Janochovi, jenž nekompromisně zavěsil - 0:2. Třetí branku mohl přidat Mařa, který vybojoval míč na obránci, ale na dlouhou nohu již jen trefil padajícího brankáře. Těsně před koncem poločasu se ještě opřel do odraženého míče Gheda, ale jeho projektyl jen těaně minul levou tyč branky Arménské. Soupeř zahrozil poprvé až v samotném závěru prvního dějství, ale s ránou z úhlu si Turan poradil. Ihned v úvodu druhé půle si dobře vykombinovali Mařa s Kumarem, ale dělovku druhého jmenovaného zblokoval v poslední chvíli obránce na roh. Arménská poté měla rovněž příležitost, ale rána bodlem jejich útočníka skončila vedle. Asi po 8 minutách rozehrála Arménská rychlý roh a zpětný míč poslal ze 12-ti metrů na branku obránce soupeře, ten skončil v pravém horním růžku branky Turana - 1:2. Za dalších pět minut nás soupeř přečíslil a na konci jejich kombinace bylo zakončení zaběhnuvšího útočníka podél padajícího Turana a bylo vyrovnáno - 2:2. Opět jsme museli přidat a do konce utkání jsme hráli prakticky už jen my. Veliká příležitost začala rozehráním v podání Maři, který vysunul doprava Kumara, jenž servíroval před branku Ghedovi, jeho zakončení však fantasticky vyrazil gólman Arménské. Za chvilku obešel obránce Gheda a pálil na zadní tyč, kde jen o půlkrok nedošáhl na míč Kumar. Za další okamžik se prodral před osamoceného brankáře Míša, ale i jeho pokus gólman soupeře vyrazil. Dvě minuty před koncem jsme šli opět ve třech na jednoho, ale bohužel byla slibná akce po faulu na našeho hráče netaktně zastavena na místo výhody. V poslední minutě si narazili míč Míša s MaŠem, první jmenovaný následně pálil na zadní tyč, brankář vyrazil a následné zmatky v soupeřově obraně vyřešil nakonec jejich hráč odkopem do zámezí. Více už se toho nestalo. Sumasumárum: I dnešní první utkání bylo stejně jako to minulý týden hodně nepřesné. Dost jsme kazili a opět jsme hořeli v koncovce. Škoda, že jsme prakticky vyhrané utkání ztratili a soupeř jej dohrál do remízy. Každopádně nic se neděje, i bod bereme a o ty další se pokusíme obrat další naše soky. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ Tabulka skupiny A: 1. PP Security 4 4 0 0 17:2 12 2. Gladiators 4 3 1 0 17:3 10 3. San Marino 4 3 1 0 15:8 10 4. Arménská 4 1 2 1 7:10 5 5. Anitals 4 1 1 2 4:7 4 6. Svážná 4 1 0 3 11:17 3 7. Tempo 4 0 2 2 5:9 2 8. Madrid 4 0 2 2 6:14 2 9. Restart 4 0 1 3 2:14 1