Tempo - ASM A 2:5 (0:3)

Brno Open - sobota 12.1.2013 - Brno - Rybnická

12.1.2013 - MaŠ
Naše branky: Martin Plachký (Václav Burian) 0:1, Jan Kouřil (Jan Maňásek) 0:2, Jan Maňásek (Michal Kroupa) 0:3, Martin Špicl (penalta) 1:4, Michal Kroupa 1:5 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Maňásek, Michal Kroupa, Jan Mašek, Martin Plachký - Jan Kouřil, Václav Burian, Martin Mašek, Martin Špicl ŽK: Martin Plachký V sobotu, 12. 1. 2013 od 9,00 hod., jsme nastoupili ke 4. utkání KAJOTbet OPEN 2013. Soupeřem nám byl druhotřídní tým bývalého Orla Obřany - tým Tempo. Od prvních minut jsme začali ze zabezpečené obrany a postupně jsme si vytvářeli větší a větší tlak. Po pár minutách rozehrál Kumar rohový kop na Plachtu, ten napálil obránce a poté pohotově odražený míč procedil do pravého horního růžku branky soupeře - 0:1. Asi v polovině prvního dějství udržel přes dva protihráče míč Buldog, přihrál Janochovi, který ustál faul posledního obránce a sám před brankářem nezaváhal - 0:2. I nadále jsme byli aktivnější, ale dvě dělovky v podání Plachty, vždy skvěle zlikvidoval gólman soupeře. Turan měl v průběhu první půle snad jen jeden vážnější zákrok, ale s tím si s přehledem poradil. Těsně před koncem poločasu si rozehrál nakrátko Míša s MaŠem, první jmenovaný vrátil na první tyč zpět kapitánu MaŠovi, ten mu přiťukl zpět před bránu, Míša posunul ještě Buldogovi a ten trhal sítě - 0:3. Do konce prvního poločasu se nám již další branky přidat nepodařilo a soupeře jsme udrželi v dostatečné vzdálenosti od Turana. Do druhé půle vstoupilo lépe Tempo, jejichž útočník přerušil na půlce náš brejk a před bezmocným Turanem se objevili dva zcela osamocení hráči soupeře a s přehledem korigovali výsledek - 1:3. Na odpověď jsme nečekali příliš dlouho, Mařa přerušil akci soupeře a vysunul do úniku uličkou bratra Ghedu, ten si udělal rychlou kličku brankáři, který jej sestřelil. Následovala penalta, kterou MaŠ s přehledem proměnil - 1:4. Poté zahrozilo opět Tempo, ale Turan s přehledem kryl. Soupeř rozjížděl další akci, avšak tuto v rohu hřiště přerušil Míša, prošel mezi dvěma protihráči, o dalšího si narazil míč a místo přihrávky na zadní tyč pálil tvrdě mezi nohama brankáře bodlem - 1:5. Další pěknou kombinaci započal Mařa, který vysunul doprava Buldoga, jenž z první loboval na zadní tyč na Janocha, jenž hlavou razítkoval levou tyč branky Tempa. Asi poslední vážnější akci utkání z naší strany založil Plachta, který si narazil s MaŠem a objevil se sám před brankářem, ten však jeho pokus o obstřelení zlikvidoval. V poslední minutě pak ztratil míč v rohu hřiště Plachta, útočník Tempa si hodil míč mezi dva naše hráče a střelou pod víko korigoval výsledek - 2:5. Sumasumárum: Ve druhém utkání jsme předváděli daleko lepší futsal než v zápase prvním. Daleko více jsme šli za vítězstvím a soupeře jsme prakticky do ničeho vážnějšího nepouštěli. Po zásluze si tak připisujeme do zimní ligy další 3 body a budeme se těšit na další futsalový víkend. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!! MaŠ Tabulka skupiny A: 1. PP Security 4 4 0 0 17:2 12 2. Gladiators 4 3 1 0 17:3 10 3. San Marino 4 3 1 0 15:8 10 4. Arménská 4 1 2 1 7:10 5 5. Anitals 4 1 1 2 4:7 4 6. Svážná 4 1 0 3 11:17 3 7. Tempo 4 0 2 2 5:9 2 8. Madrid 4 0 2 2 6:14 2 9. Restart 4 0 1 3 2:14 1