ASM A - Parodia 4:0 (1:0)

3. třída, skupina B - sobota 28.5.2011 - Brno - Řečkovice

28.5.2011 - MaŠ
Naše branky: Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 1:0, Kryštof Večeřa (Dominik Martinek) 2:0, Kryštof Večeřa (Václav Burian) 3:0, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 4:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Plachký, Petr Doubravský, Michal Kroupa, Jiří Mašek - Kryštof Večeřa, Václav Burian, Martin Špicl, Dominik Martinek V sobotu, 28. 5. 2011 od 12,15 hod., jsme nastoupili do dalšího mistrovského utkání proti nebezpečnému týmu - Parodia. V podzimním utkání jsme vyhráli poměrně přesvědčivě v poměru 9:3 a i dnes jsme brali pouze vítězství. Od úvodních minut jsme soupeře zatlačili a tvořili si šanci za šancí. Bohužel hodně velký problém nám dnes dělala hodně mokrá tráva, která přeci jenom částečně eliminovala kvalitativní rozdím mezi oběma týmy. Prvních několik příležitostí zmařil poměrně dobře chytající brankář soupeře. MaŠ trefil nebezpečnou přihrávkou levou tyč svatyně Parodie, později vybojoval míč Arafat, přiťukl zpět MaŠovi, kterého vychytal gólman, Kumar netrefil branku po milimetrovém pasu našeho kapitána a Duba vychytal brankář Parodie. A tak vzal na sebe zodpovědnost náš bomber Krištofinho, kterému přihrál Jura a první jmenovaný si pohrál se dvěma obránci a mazácky do protipohybu brankáře dostal náš tým do vedení - 1:0. Dnes jsme bohužel mařili co se dalo a ani Jura po pasu MaŠe nevměstnal míč do branky Parodie. Strany jsme tedy měnili za našeho hubeného vedení. Do druhé půle jsme přidali a ihned v jejím úvodu jsme sehráli asi nejhezčí kombinaci celého utkání. Dub sebral míč soupeři, obešel obránce, přistrčil míč doleva Arafatovi, který hned našel na druhé tyči Krištofinha, jenž neměl problém míč poklidit do odkryté branky - 2:0. Pár minut nato chytře přistrčil Kumar míč opět na bombera Krištofinha, který trošku se štěstím prostřelil brankře soupeře - 3:0. Měli jsme další šance, ale dnes jsme opravdu neměli den, MaŠ servíroval zcela volnému Plachtovi před branku, ten však smolně promáchl, Arafat neprotlačil míč přes ležícího brankáře, Jura také nebyl úspěšný a Krištofinhova pohotová rána se nevměstnala mezi tyče. Několik minut před koncem vysunul Jura milimetrovým pasem Krištofinha, ten si položil a obešel gólmana a do prázdné branky zapečetil dnešní střelecký účet již svojí 40. brankou - 4:0. To bylo z utkání vše. Sumasumárum: Dnes nám hodně dělalo problém počasí, resp. hodně mokrá a kluzká tráva, kazili jsme hodně míčů a neproměňovali jsme velké množství příležitostí. Na druhou stranu se bojovalo a povinné body zůstaly doma. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ