ASM A - Bučovice 2:2 (2:1)

Brno Open - neděle 10.2.2013 - Brno - Rybnická

10.2.2013 - MaŠ
Naše branky: Václav Burian 1:0, Michal Kroupa (Martin Špicl) 2:0 Sestava: Ondřej Borkovec - Martin Plachký, Michal Kroupa, Jan Mašek, Václav Burian - Jan Kouřil, Martin Mašek, Martin Špicl V neděli, 10. 2. 2013 od 9,30 hod., jsme nastoupili k prvnímu osmifinálovému utkání naší skupiny na turnaji KAJOTbet OPEN 2013. Soupeřem nám byl papírový favorit skupiny, 3. tým KP - Bučovice. Od prvních minut započala vyrovnaná partie, kterou jsme však brzy přitáhli více na naši stranu. Asi po 5-ti minutách hry obral Kumar o míč obránce, napálil míč bodlem, ten se odrazil od břevna, Kumar poté přetlačil obránce a prostřelil i padajícího brankáře - 1:0. Za dalších asi 5 minut vybojoval míč ve středu hřiště Míša, přihrál MaŠovi, ten podržel míč a poté nezjištně vyslal do kontru znovu Míšu, jenž mezi nohama prostřelil bučovického brankáře podruhé - 2:0. Za dvě minuty však soupeř se štěstím korigoval výsledek. Po rohovém kopu vypálil míč na branku bučovický hráč, ten se smolně odrazil od kolene Míši k volnému hráči a ten pohodlně do prázdné branky skóroval - 2:1. Zvyšovat jsme mohli hned vzápětí, Kumar vysunul Janocha, ale jeho ránu zastavila tyč. Poté se blýskl skvělým zákrokem i Onóš a tvrdou dělovku soupeře vytěsnil na roh. Do poslední příležitosti první půle vyslal Janoch Ghedu, ten si tradičně obhodil obránce a pálil křižně k tyči, brankář soupeře však výborně vyrazil míč na roh. Druhé dějství začaly lépe Bučovice a hned po 3 minutách dokázaly vyrovnat. Opět smolně odražený míč se dostal k zcela volnému útočníkovi, který podstřelil stínujícího MaŠe, přes kterého bohužel Onóš nic nemohl vidět - 2:2. Zanedlouho zabojoval Mařa o míč v útočném pasmu, obral o něj obránce, ale ze 6-ti metrů pálil vedle. Po chvilce se opět do skvělé pozice dostal Mařa, ale volil ještě přihrávku na volného Janocha, který však rovněž branku netrefil. Následně vyslal chytrým lobem za obranu kapitán MaŠ zabíhajícího Míšu, ten si parádně poradil i s brankářem, avšak jeho střelu do prázdné branky zastavila tyč ! To byla obrovská smůla, nebo jak to nazvat. Utkání se rychle chýlilo ke konci a na obou stranách se objevilo ještě pár šancí, branka už však nepadla. Sumasumárum: V utkání s favoritem skupiny jsme hráli vyrovnanou partii, ba myslím, že jsme měli i mírně navrch. Bohužel jsme opět vyhořeli na neproměňování šancí, opět to bylo naše trápení. Na druhou stranu měl zápas oboustranně velmi dobrou úroveň a do další fáze skupiny to pro nás nebyl tak špatný výsledek. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ Konečná tabulka 3. osmifinálové skupiny: 1. FPO Blansko 3 3 0 0 18:10 9 2. San Marino 3 1 1 1 9:8 4 3. Across 3 1 0 2 7:12 3 4. Bučovice 3 0 1 2 7:11 1