Nashville - ASM A 3:3 (1:1)

3. třída, skupina B - sobota 28.5.2011 - Brno - Řečkovice

28.5.2011 - MaŠ
Naše branky: Dominik Martinek (Kryštof Večeřa) 0:1, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 1:2, Petr Doubravský (Martin Špicl) 3:3 Sestava: Aleš Weinfurter - Václav Burian, Michal Kroupa, Petr Doubravský, Jiří Mašek - Jakub Duchoň, Kryštof Večeřa, Martin Špicl, Dominik Martinek V sobotu, 28. 5. 2011 od 14,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání proti velmi nepříjemnému soupeři ze středu tabulky - Nashvillu. V podzimním utkání jsme soupeře rozdrtili jasně v poměru 8:0, dnes jsme opět chtěli naplno bodovat. Začali jsme svižně a již po pár minutách vysunul krásně Jura kapitána MaŠe, ale jeho střelu vytěsnil brankář Nashvillu nad branku. Poté vybojoval míč Krištofinho, přihrál jej pohotově Arafatovi, který chytře bodlem podstřelil padajícího brankáře - 0:1. Tlačili jsme se i nadále před soupeřovu branku, ale nedokázali jsme si vytvářet momenty překvapení a Nashville nás dobře bránil. Sami spoléhali pouze na nákopy a výhozy brankáře, po jednomž se soupeř dostal do brejku, který však skvěle zneškodnil pozorný Turan. Těsně před koncem poločasu Nashville rozehrál rychlou akci po levé straně, na jejímž konci byla prudká střela, kterou Turan jistil, avšak tuto smolně tečoval Dub a míč skončil v naší brance - 1:1. Poločas tedy skončil remízou. Do druhé půle jsme šli trpělivě a důsledně, bohužel, opět jsme kazili hodně přihrávek a moc se nedařilo. Soupeř pouze vyčkával na naše chyby a stále nakopával míče za naši obranu. Po několika minutách však rozehrál na pravé straně Jura míč na Krištofinha, který se odpoutal od obránce a parádní ránou vymetl levou pavučinu branky soupeře - 1:2. Poté jsme měli další dvě příležitosti, ale ani Arafat ani znovu Krištofinho nedokázali prostřelit dobře rozchytaného gólmana Nashvillu. Nedáš dostaneš, toto dnes platilo naplno. Nashville opět nakopli míč za naši obranu, tam propadl trestuhodně Kumar a útočník soupeře obstřelil padajícího Turana - 2:2. Ihned v zápětí nás soupeř opět přečíslil a měl obrovskou příležitost, kterou fantasticky vyrazil Turan. Bohužel, ani z tohoto jsme se neponaučili a tak nás soupeř vyškolil z efektivity. Brankář rychle nahodil míč, který podskočil Dub a útočník Nashvillu trošku šťastně změnil z otočky směr míče za Turanova záda - 3:2. My jsme odpověděli hodně rychle, když důrazný MaŠ vypích míč obránci a ještě sevíroval před branku Dubovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:3. Pět minut před koncem už to byla z naší strany jen nervozita a oba týmy ještě mohly strhnout vítězství na svou stranu, ale nekonec se skóre již neměnilo. Sumasumárum: Bohužel v tomto utkání sice nechyběla snaha, ale vůle po vítězství nebyla dostatečně silná. Sehráli jsme hodně nervózní a nepřesné utkání, ale bohužel i takovéto zápasy jsou. Velké mokro vyhovovalo našemu soupeři, který jen bránil výsledek a hrál na štěstí, jenž v tomto utkání měl a zaslouženě nás o dva body obral. Nevadí, nesmíme věšet hlavy, ASK nás sice v tabulce dostihlo, ale díky našemu vysokému skóre máme vše stále jen ve svých rukou. Podmínkou ale zůstává - vyhrát všechna zbývající utkání (Orel Řečkovice "C", Vema, Jehnice "B"). MaŠ