Soccer - ASM A 0:5 (0:2)

Brno Open - sobota 25.1.2014 - Brno - Rybnická

25.1.2014 - MaŠ
Naše branky: Václav Burian (Ondřej Halas) 0:1, Václav Seyfert (Jiří Mašek) 0:2, Václav Seyfert (Jiří Mašek) 0:3, Jan Kouřil 0:4, Jiří Mašek (Ondřej Halas) 0:5 Sestava: Aleš Weinfurter - Jiří Mašek, Václav Burian, Lukáš Podal - Václav Seyfert, Ondřej Halas, Jan Kouřil Úvodní šanci utkání měl sice soupeř z týmu Soccer, ale tu Turan včasným vyběhnutím výborně zlikvidoval. Od té chvíle již jen mohl sledovat velmi úspěšné počínání jeho spoluhráčů v poli. Minimum chyb, klid v rozehrávce a připravené akce. To zdobilo naše družstvo v obou zápasech dnešního dvojkola. Do vedení nás dostala souhra Skunka s Kumarem, který přesně zakončoval - 0:1. O chvíli později vybojoval míč Jura, potáhl jej po levé straně a servíroval před prázdnou klec Sájovi ? 0:2. Stejným tempem jsme pokračovali i v poločase druhém. Sája se uvolnil na levé straně, narazil si míč s Jurem a akci zakončil přehozením padajícího brankáře ? 0:3. Na 0:4 zvýšil z trestného kopu Janoch, když doslova ?podstřelil? špatně postavenou zeď soupeře. Poslední pátý balík na cestu přidal našim starým známým Jura, kterého nezjištně našel na zadní tyčce výborně hrající Skunk - 0:5. Sumasumárum: Díky kvalitně fungující obraně, vyjma úvodních pár minut, náš tým nepustil soupeře do výraznější šance a spolehlivě si pohlídal poklidné vítězství. Sája Konečná tabulka 1. San Marino 8 6 1 1 33:14 19 2. Europloty 8 5 3 0 44:18 18 3. Blansko 8 5 1 2 30:24 16 4. Soccer 8 4 1 2 24:20 13 5. Anitals 8 3 4 1 25:17 13 6. Kampa 8 3 0 5 19:28 9 7. JogaThunder 8 2 1 5 16:29 7 8. Luxury 8 1 2 5 18:30 5 9. Totenrum 8 0 1 7 12:39 1