BB Press - ASM A 5:10 (0:4)

Příprava - středa 14.3.2012 - Brno - Janouškova

14.3.2012 - MaŠ
Naše branky: Martin Plachký (Martin Špicl) 0:1, Martin Plachký (Křyštof Večeřa) 0:2, Václav Burian (Pavel Křivý) 0:3, Michal Kroupa (Martin Plachký) 0:4, Kryštof Večeřa (Michal Kroupa) 1:5, Michal Kroupa (Pavel Křivý) 1:6, Martin Plachký 1:7, Martin Plachký (Dominik Martinek) 2:8, Martin Plachký (Václav Burian) 3:9, Petr Doubravský (Martin Plachký) 5:10 Sestava: Jan Maňásek - Jan Mašek, Michal Kroupa, Petr Doubravský, Martin Plachký - Dominik Martinek, Pavel Křivý, Martin Špicl, Václav Burian, Kryštof Večeřa Ve středu, 14. 3. 2012 od 18,30 hod., jsme zajížděli k dalšímu přátelskému utkání do Brna, Janouškovu ulici za naším spřáteleným klubem - BBPress Brno. Tento dnes nastoupil v odlišné, kvalitnější sestavě oproti minulému zápasu, takže jsme se měli na co těšit. Začátek utkání byl vyrovnaný a šance se střídaly na obou stranách. Branku však ani jeden s týmů nevstřelil. Asi po 15-ti minutách si však zaběhl na Plachtův pas MaŠ, míč hned z první vrátil zpět před branku Plachtovi a ten střelou pod břevno otevřel střelecký účet utkání - 0:1. Za pár minut přihrál Krištofinho Plachtovi, ten tvrdě křižně vypálil na zadní tyč a bylo to - 0:2. Od těchto chvil jsme už měli navrch a svého soupeře jsme začali přehrávat. Zanedlouho vybojoval míč Pól, přihrál jej Kumarovi, ten ještě servíroval před branku Dubovi, který míč netrefil, zmátl tím brankáře a míč skončil v síti potřetí - 0:3. Po dalším rychlém a parádně provedeném brejku vyslal míč Míša na Plachtu, ten vrátil zpět Míšovi, který do prázdné branky neměl problém skórovat - 0:4. Při naší power-play na úvod druhé půle špatně rozehrál roh Nidal Oriedi, Buldog upadl a pro soupeře nebyl problém do prázdné branky snížit - 1:4. Odpovědí byl náš několikaminutový "hokejový" zámek, při kterém si narazil Krištofinho s Míšou a první jmenovaný tvrdou rádnou bodlem trhal sítě - 1:5. Další naši akci založil opět Pól, přihrál na zabíhajícího Míšu, ten střílel na zadní tyč, kde se snažil tečovat všudybyl Plachta, ale nedosáhl a míč se odrazil od tyče do sítě BBPressu pošesté - 1:6. Chvíli na to vypíchl míč soupeři Plachta a ihned pohotově zakončoval mezi nohy brankáře - 1:7. Poté jsme soupeři umožnili snížit po průniku zprava a následné křižné střele - 2:7. Naší odpovědí byla další branka dnešního muže zápasu Plachty, kterému přihrál Nidal Oriedi a Plachta přetavil tvrdý křižný nástřel před branku v osmý zásah v síti BBPressu - 2:8. Soupeř poté opět výstavní ránou korigoval výsledek - 3:8. V další akci sehráli skvělou kombinaci Plachta a Kumar, první jmenovaný přihrál druhému, ten z první načechral míč zpět na Plachtu, který si zpracoval na prsa, obhodil si brankáře a do prázdné svatyně zvyšoval skóre - 3:9. Závěr utkání patřil soupeři, jenž dvakrát využil našich chyb v rozehrávce při power-play, nejdříve chyboval Buldog, poté MaŠ a BBPress vždy do prázdné branky trestal - 5:9. V poslední minutě po přiťuknutí od Plachty napřáhl z velké vzdálenosti Dub a jeho bomba zaplachtila přesně k pravé tyči - 5:10. Sumasumárum: Poměrně slušný výkon, ale zároveň hodně chyb, to bylo dnešní utkání z naší strany. Jinak jsme opět dokázali, že umíme hrát i se soupeři z vyšších tříd. Forma se ladí a pevně věřím, že do soutěže budeme ještě lepší. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ