BB Press - ASM A 1:14 (0:7)

Příprava - středa 29.2.2012 - Brno - Janouškova

29.2.2012 - MaŠ
Naše branky: Martin Špicl (Petr Doubravský) 0:1, Petr Doubravský (Martin Mašek) 0:2, Pavel Křivý (Michal Kroupa) 0:3, Petr Doubravský (Dominik Martinek) 0:4, Pavel Křivý (Martin Špicl) 0:5, Petr Doubravský (Martin Mašek) 0:6, Dominik Martinek (Jan Maňásek) 0:7, Michal Kroupa (Petr Doubravský) 0:8, Jiří Mašek (Martin Plachký) 0:9, Dominik Martinek (Martin Mašek) 1:10, Martin Mašek 1:11, Jiří Mašek (Martin Mašek) 1:12, Martin Mašek (Martin Plachký) 1:13, Michal Kroupa (Jan Maňásek) 1:14 Sestava: Jan Maňásek - Petr Doubravský, Martin Plachký, Michal Kroupa, Jiří Mašek - Pavel Křivý, Dominik Martinek, Martin Mašek, Martin Špicl Ve středu, 29. 2. 2012 od 18,30 hod., jsme zajeli do Brna k přátelskému utkání s naším spřáteleným klubem BBPress Brno. Utkání jsme odehráli na jejich tréninkovém hřišti na Janouškové ulici. Těšili jsme se, že bychom snad konečně mohli našeho soupeře udolat. Ihned od úvodních minut jsme převzali otěže utkání jasně do svých rukou a prakticky po všech stránkách jsme dominovali. Po pár minutách si vyměnili dvě prudké přihrávky MaŠ s Dubem a první jmenovaný přetavil nástřel před branku v naši vedoucí branku - 0:1. Za pár minut utekl po pravé straně Mařa, opět poslal před branku prudkou přízemní přihrávku, na kterou byl MaŠ krátký, ale všudybyl Dub již pohodlně skóroval - 0:2. V další akci přešel Míša asi přes 3 protihráče a přihrával na zadní tyč, kde číhal Pól a pohodlně vstřelil další branku - 0:3. Poté rozehrával Nidal Oriedi roh, MaŠ strhl na sebe obránce a rozehrávající Nidal našel nabíhajícího Duba, který trhal sítě - 0:4. Za chvíli jsme dvojnásobným pressingem v podání Póla a MaŠe donutili soupeře k chybě, MaŠ přerušil rozehrávku a v pravý čas našel Póla, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:5. Těsně před koncem poločasu obdržel MaŠ přihrávku šel sám na brankáře, náhle všek přihrál pod sebe na Mařu, ten ještě šperkoval na Duba, jenž pečetil svůj dnešní hattrick - 0:6. Na konec první půle jsme zkoušeli power-play, Buldog vyslal ještě do lepší pozice Nidala Oriediho a ten mezi nohama brankáře propasíroval míč do sítě soupeře posedmé - 0:7. Ihned na začátku druhého poločasu pokračovalo naše galapředstavení, Dub zatáhl míč po levé straně a servíroval před branku Míšovi, který nezaváhal - 0:8. Pak nás soupeř ojedinělou dalekonosnou střelou překvapil a dal tak svůj čestný úspěch - 1:8. Další naši branku přidal Jura po fantastické výměně míče s Plachtou, oba si dvakrát narazili a soupeř nevěděl, kde mu hlava stojí - 1:9. Za chvíli zahrával rohový kop Mařa, přihrál Nidalu Oriedimu a ten parádním bodlem vymetl levou pavučinu branky BBPressu - 1:10. Další akci soupeře přerušil svou bojovností Mařa, postupoval sám a podél vybíhajícího brankáře pohodlně a přesně zakončil - 1:11. Při další velmi podobné akci opět vybojoval míč Mařa, přihrál dobře postavenému Jurovi vlevo a ten pohodlně o tyč přidal další naši branku - 1:12. Těsně před koncem jsme sehráli rychlou akci, po pravé straně zaběhl Plachta, nastřeloval před branku, kde míč vyrazil brankář ale jen do Maři a od něj míč doputoval za jeho záda - 1:13. Poslední slovo vyřkl Buldog, který rychle nahodil míč na Míšu, ten utekl opět po pravé straně a střílený centr si obránce srazil do své svatyně - 1:14. Sumasumárum: Podali jsme velmi dobrý a zodpovědný výkon proti výrazně oslabenému soupeři, kterému chyběli 4 hráči základní sestavy. Přesto můžeme být s další přípravou spokojeni. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ