1. FC Květnice Tišnov - ASM A 10:6 (6:4)

Příprava - středa 8.2.2012 - Tišnov - Hala SSK

8.2.2012 - MaŠ
Naše branky: Jan Mašek 0:1, Kryštof Večeřa (Dominik Martinek) 2:2, Dominik Martinek (Kryštof Večeřa) 3:3, Martin Špicl (Jiří Mašek) 5:4, Michal Kroupa (Kryštof Večeřa) 6:5, Dominik Martinek (Jan Mašek) 10:6 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Maňásek, Jan Mašek, Michal Kroupa, Jiří Mašek - Dominik Martinek, Kryštof Večeřa, Martin Mašek, Martin Špicl Ve středu, 8. 2. 2012 od 18,30 hod., jsme nastoupili k přátelskému utkání v hale druholigového týmu 1. FC Květnice Tišnov. Velmi jsme se na tento duel těšili, jelikož to pro nás jsou vždy cenné zkušenosti. Od úvodních minut se domácí dostali do očekávaného tlaku, ale naše hra v průběhu celého utkání byla velmi aktivní. Ve 2. minutě přerušil rozehrávku soupeře Gheda, přetlačil brankáře a do prázdné branky otevřel skóre - 0:1. V 10. minutě se podařilo po krásné spolupráci Květnici vyrovnat a za další 3 minuty po podobné akci se dostali domácí do vedení - 2:1. V 15. minutě sebral míč soupeři Nidal Oriedi, vysunul pohotově Krištofinha a ten se sám před brankářem nemýlil - 2:2. Tím skončila první třetina. Po pěti minutách druhé části se dostala Květnice opět do vedení a jak jinak, než nás naprosto rozebrala - 3:2. Ve 35. minutě však vybojoval míč Krištofinho, utekl po levé straně a servíroval volnému Nidalu Oriedimu, ten opět vyrovnal - 3:3. Během dalších 4 minut však domácí po dvou vydařených kombinacích vstřelili dvě branky a bylo to - 5:3. Ve 39. minutě přihrál citlivě Jura MaŠovi, ten se šikovně protáhl okolo obránce a střelou bodlem do horní části branky korigoval - 5:4. Květnice však odpověděla hned za minutu střelou pod "víko" a bylo to opět o 2 branky - 6:4. Ve 41. minutě předvedl krásnou práci Krištofinho, opět prošel po levé straně a před prázdnou branku servíroval Míšovi, ten lehce snížil - 6:5. Do konce poločasu pak domácí dali další dvě branky a dali tak konečnou podobu skóre po 2 třetinách na - 8:5. Ve třetí třetině jsme měli hned v úvodu 3 velké šance, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Naopak Květnice dala v 56. a 59. minutě další dva góly a bylo to již - 10:5. Poslední slovo dnešního utkání měl Nidal Oriedi, jenž korigoval po krásné přihrávce od Ghedy - 10:6. V závěru hráli domácí power-play, ale dokázali jsme je ubránit, naopak MaŠovi střelu pár vteřin před koncem vykopl z prázdné branky domácí hráč. Sumasumárum: Celé utkání náš tým doslova odmakal, proto můžeme být s výkonem velmi spokojeni. Samozřejmě byla domácí Květnice jasně lepší, ale myslím, že náš výkon byl přinejmenším sympatický. MaŠ