ASM A - Orel Obřany 3:2 (2:2)

Příprava - pondělí 1.8.2011 - Dolní Loučky - SM Aréna

1.8.2011 - MaŠ
Naše branky: Martin Mašek (Martin Plachký) 1:0, Martin Špicl (Pavel Křivý) 2:1, Martin Mašek (Dominik Martinek) 3:2 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Jan Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký, Jan Maňásek - Dominik Martinek, Pavel Křivý, Martin Mašek, Martin Špicl Ihned po skončení prvního utkání jsme začali utkání druhé. I nadále jsme chtěli hrát zodpovědnou hru založenou především na precizní obraně. Druhé utkání bylo o poznání vyrovnanější a i soupeř byl daleko více nebezpečný. I nadále jsme hráli velmi dobře, ale přibývalo i chyb. Po několika minutách rozehrál Plachta míč dozadu na Mařu, ten napřáhl asi ze 12-ti metrů a propálil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. Po několika minutách však bylo vyrovnáno, to když jsme zkazili rozehrávku na půlící čáře a individuálně skvělý Stráťa vymetl pravou pavučinu branky Turana - 1:1. O pár okamžiků později rozehrál Pól roh na MaŠe, ten se obtáčel okolo obránce, poté zasekl a pohotově levou podél brankáře skóroval - 2:1. Obřany však opět využily naší chyby v rozehrávce a ve dvou šli do naší odkryté obrany, svoji kominační akci zakončily vyrovnávací brankou Lukáše Šperlína - 2:2. Takto skončili i poločas. Ve druhé půli se hrála vyrovnaná partie, přibývalo nepřesností na obou stranách a urodilo se i několik střeleckých příležitostí. Oba brankáři však byli bezchybní a šance soupeřů likvidovali. Nakonec toto vyrovnané utkání rozhodla naše akce asi 4 minuty před koncem utkání, kdy Pól vybojoval míč, přihrál Arafatovi, který ještě servíroval Mařovi a ten mezi nohama brankáře utrhl vítězství pro naše mužstvo - 3:2. Obřany odpověděly již "jen" nastřelenou tyčí, takže i druhé utkání vyznělo v naše barvy vítězně. Sumasumárum: Velmi vyrovnané utkání mělo opět svoji kvalitu. My jsme udělali více chyb než v tom prvním, ale obě tato zahajovací utkání sezóny hodnotím velmi pozitivně. Věřím, že se bude dařit i nadále. SAN MARINO OLÉÉÉÉ !!! MaŠ