ASM A - Orel Obřany 7:2 (3:0)

Příprava - pondělí 1.8.2011 - Dolní Loučky - SM Aréna

1.8.2011 - MaŠ
Naše branky: Pavel Křivý (Michal Kroupa) 1:0, Jiří Mašek (Martin Plachký) 2:0, Martin Špicl (Dominik Martinek) 3:0, Jan Mašek (Pavel Křivý) 4:2, Pavel Křivý (Dominik Martinek) 5:2, Martin Špicl 6:2, Pavel Křivý (Dominik Martinek) 7:2 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Jan Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký, Jan Maňásek - Dominik Martinek, Pavel Křivý, Martin Mašek, Martin Špicl V pondělí, 1. 8. 2011 od 19,00 hod., jsme vstoupili do letní přípravy pro novou sezónu 2011/12. Na náš umělý trávník přijelo mužstvo z 1. brněnské třídy - Orel Řečkovice, jejichž barvy hájili námi známí hráči - Lukáš Šperlín a Michal Stratil. Dohodli jsme se na dvou utkáních 2 x 20 minut hrubého času. Úvodní minuty jsme vrhli především do zodpovědného bránění a soupeře jsme na dostřel branky Turana nepouštěli. Po několika minutách přerušil rozehrávku soupeře Míša a prudkou přízemní přihrávkou našel před brankou Póla, jenž trošku se štěsním procedil míč do branky Obřan poprvé - 1:0. Po naší další kombinaci přihrál Plachta Jurovi, který tvrdou křižnou ránou k pravé tyči nedal šanci soupeřově brankáři podruhé - 2:0. I Turan předvedl několik hezkých a důležitých zákroků a udržel tak příjemné dvoubrankové vedení. Těsně před koncem poločasu vybojoval míč na levé straně Arafat, zkušeně si obešel obránce a servíroval zcela volnému MaŠovi před prázdnou branku a ten nemohl jinak než netrefit - 3:0. Více již se do první půle nevešlo. Do druhého poločasu jsme vkročili ve stejném duchu, ale nejdříve nás soupeř zavřel na naší polovině. Výsledkem byla nepřesná přihrávka Turana přímo na Stráťu, který do prázdné branky korigoval - 3:1. Za pár minut si pohrál útočník Obřan s MaŠem a střelu z úhlu se štěstím vměstnal za levou Turanovu tyč - 3:2. Za několik okamžiků vybojoval ztracený míč Pól a vysunul Ghedu, jenž šel sám a bodlem prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 4:2. O pár minut později zkušeně podržel míč Arafat a v pravou chvíli našel před brankou soupeře přesně Póla, jenž vstřelil svoji druhou dnešní branku - 5:2. Poté využil nepozornosti obránce MaŠ, obral jej o míč a následně vyslal křižný projektyl přesně k tyči - 6:2. Utkání zapečetil svým třetím gólem Pól, kterému parádně servíroval před branku kdo jiný než Arafat - 7:2. První utkání tímto výsledkem i skončilo. Sumasumárum: Na to, že jsme hráli v této sezóně první utkání, tak hra byla velmi slušná a prakticky celé utkání jsme předváděli hezký futsal. Celý tým hrál zodpovědně, dařilo se nám kombinovat a dávali jsme krásné branky. Vítězství bylo zcela zasloužené. MaŠ