ASM A - Dream snů 10:9 (6:3)

Příprava - středa 22.9.2010 - Dolní Loučky - SM Aréna

22.9.2010 - MaŠ
Naše branky: Kryštof Večeřa 1:0, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 2:0, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 3:0, Kryštof Večeřa (Martin Špicl) 4:0, Martin Špicl (Kryštof Večeřa) 5:1, Martin Plachký (Kryštof Večeřa) 6:3, Jiří Mašek (Martin Špicl) 7:3, Dominik Martinek (Jiří Mašek) 8:3, Jakub Duchoň (Kryštof Večeřa) 9:4, Petr Doubravský (Martin Špicl) 10:8 Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Plachký, Petr Doubravský, Martin Mašek, Jiří Mašek - Martin Špicl, Kryštof Večeřa, Dominik Martinek, Jakub Duchoň Ve středu, 22. 9. 2010 od 19,00 hod., jsme sehráli přátelské utkání proti vedoucímu týmu 3. F třídy - Dreamu snů. S tímto soupeřem jsme se již v srpnu utkali a tento nás vyškolil a porazil v poměru 7:5. Soupeř k dnešnímu utkání dorazil pouze v 5-ti hráčích, tedy bez možnosti střídání, což jak všichni víme je hrozně náročné a je to hrozná indispozice. Ihned z prvního našeho protiútoku obešel dva protihráče Kryštof Večeřa a nekompromisně skóroval - 1:0. Po pár minutách se stejný hráč opět dvakrát prosadil, vždy mu asistoval Jirka Mašek - 3:0. Aby toho nebylo málo, tak cca v polovině prvního dějství servíroval Kryštofu Večeřovi Martin Špicl a ten zvyšoval již na 4:0. Poté Dream snů, snižoval po hezké kombinaci. Naší odpovědí byla nádherná akce, když Martin Plachký perfektním pasem našel Kryštofa Večeřu, ten skvěle zpracoval, zatáhl a vracel pod sebe na Martina Špicla, jenž do prázdné branky musel skórovat - 5:1. Poté jsme soupeři dovolili snížit na 5:3 a především jejich druhá branka byla výstavní, když vymetla všechny pavučiny v levém rohu naší svatyně. Do konce poločasu pečetil výsledek po perfektní kombinaci Martin Plachký, kterému nahrával kdo jiný než Kryštof Večeřa - 6:3. Druhá polovina začala naší skvělou kombinací po ose Kryštof Večeřa, Martin Špicl a Jirka Mašek vstřelil branku do prázdné klece - 7:3. Po pár minutách nahrával polovysokým pasem Jirka Mašek a našel výrobně sběhnuvšího Nikiho Martinka, který volej hezky usměrnil mezi tři tyče - 8:3. Poté soupeř snižoval a my zanedlouho opět uskočili o další branku, když dnešní hvězda Kryštof Večeřa vybídl ke skórování Jakuba Duchoňě - 9:4. Pak ale začala naše "ospalá" patnáctiminutovka, v níž jsme soupeři dovolili vstřelit 4 branky za sebou a najednou bylo z utkání drama - 9:8. Těsně před koncem zápasu ale vybojoval míč v rohu hřiště soupeře Martin Špicl a před prázdnou branku nachystal míč Petru Doubravskému, který tak zvyšoval na 10:8. Poslední slovo zápasu vyřkli hosté, kteří v poslední akcí utkání stříleli po kombinaci do prázdné branky - 10:9. Sumasumárum: Dnes jsme opět podali slušný výkon až na špatnou druhopoločasovou patnáctiminutovku. Velkou škodou je, že "Perlův" tým přijel jen v 5-ti hráčích, jelikož všichni víme, že poté by byl o hodně silnější a pak by nás daleko lépe prověřil před sobotním soutěžním kolem. Takže kamarádi v sobotu ahoj. MaŠ