XXX - ASM B 4:6 (0:5)

3. třída, skupina B - neděle 21.9.2014 - Brno - Řečkovice

5.12.2014 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Jan Kouřil) 0:1, Ondřej Halas (Martin Špicl) 0:2, Ondřej Halas (Martin Špicl) 0:3, Pavel Křivý (Jan Kouřil) 0:4, Martin Mašek (Ondřej Halas) 0:5, Pavel Křivý (Ondřej Halas) 1:6

Sestava: Jan Steiner - Martin Mašek, Petr Midrla, Martin Midrla - Martin Špicl, Pavel Křivý, Ondřej Halas, Jan Kouřil

V neděli, 21. 9. 2014 od 12,20 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání na UT v Řečkovicích proti týmu XXX. Chtěli jsme pokračovat v slušně započaté sezóně a ubojovat všechny body.

Od prvních minut jsme začali opatrně, ale soupeře jsme poměrně jasně přehrávali. První naši příležitost měl po přihrávce za obranu od Maři MaŠ, ale jeho křižnou ránu levačkou gólman vyrazil na roh. V 10. minutě zatáhl míč po levé straně až do rohu Janoch, přiťukl pod sebe na MaŠe a ten levačkou přesně do pravého horního růžku otevřel skóre - 0:1. Za minutu podržel na šestce dlouhý míč opět MaŠ, posunul patou míč na rozběhnutého Skunka a ten nekompromisním bodlem rovněž trhal sítě - 0:2. Za malý okamžik se opět zmocnil míče MaŠ, do uličky vyslal rychlíka Skunka a ten mezi nohama gólmana soupeře procedil míč do sítě potřetí - 0:3. Další branku mohl přidat po přečíslení a přihrávce před prázdnou branku od Maři Skunk, ale brankář soupeře parádním zákrokem míč vyrazil. Za několik minut obešel obránce Janoch, vypálil, gólman míč vyrazil nad sebe a pohotový Pól jej uklidil tam, kam se patřilo - 0:4. Poslední brankový zápis si zapsal po parádních narážečkách se Skunkem do prázdné branky Mařa a bylo to již - 0:5.

Ve druhém poločase jsme trošku polevili a ihned po pár okamžicích ztratil míč v obraně Mates a Štajny neměl proti přesné ráně k tyči šanci - 1:5. Netrvalo dlouho a v pravém rohu hřiště podržel míč správnou chvíli Skunk a poté mezi obránci našel nabíhajícího Póla, jenž o tyč zvyšoval - 1:6. Poté jsme se až zbytečně začali tlačit dopředu a to byla voda na mlýn soupeře. Po jednom z propadů postupovali do naší otevřené obrany 2 na 1 a přesnou přihrávku útočník XXX poklidil do naší svatyně - 2:6. Několik dalších našich příležitostí zlikvidoval rozchytaný brankář soupeře. Pět minut před koncem utkání jsme opět propadli, při bránění jsme nebyli moc důrazní a výsledkem bylo doklepnutí soupeře, Štajny neměl šanci - 3:6. Za dvě minuty přehlédl nepřesný rozhodčí faul na MaŠe a z protiútoku soupeř opět přesně pod víko skóroval - 4:6. Zbytek utkání jsme si již pohlídali.

Sumasumárum: Po precizním prvním poločase jsme ten druhý odehráli hodně bídně. Zbytečně moc a bezhlavě jsme se tlačili dopředu a výsledkem bylo několik zbytečných branek v naší síti. Nezbývá než ze z chyb poučit a v dalších utkáních hrát zodpovědněji.