ASM B - UFO 5:0 (4:0)

3. třída, skupina B - neděle 21.9.2014 - Brno - Řečkovice

5.12.2014 - MaŠ

Naše branky: Martin Midrla (Jan Kouřil) 1:0, Martin Mašek (Martin Midrla) 2:0, Ondřej Halas 3:0, Jan Kouřil (Jan Steiner) 4:0, Ondřej Halas (Petr Midrla) 5:0

Sestava: Jan Steiner - Martin Mašek, Petr Midrla, Martin Midrla - Martin Špicl, Pavel Křivý, Ondřej Halas, Jan Kouřil

V neděli, 21. 9. 2014 od 13,10 hod., jsme sehráli svoje druhé dnešní utkání s týmem UFO. Mužstvo starších pánů signalizovalo, že pokud se budeme pohybovat a běhat, neměl by být problém zvítězit.

Od prvních minut jsme vycházeli ze zabezpečené obrany, ale zpočátku ani nás soupeř do ničeho vážného nepouštěl. V 10. minutě pak přerušil rozehru soupeře Mates a postupoval sám na gólmana, mezi nohama jej pokořil a nás dostal do vedení - 1:0. Po pár minutách jsme opět soupeře zamkli, Mates přihrál nabíhajícímu Mařovi, jenž obešel ještě jednoho protihráče a opět mezi nohama gólmana skóroval - 2:0. V 15. minutě pak rozehrával trestný kop zprava Skunk, tvrdě vypálil a do třetice mezi nohama gólmana trhal sítě - 3:0. Konec první půle jsme si s přehledem hlídali, tu a tam jsme zaútočili a soupeře dobře bránili. A pokud už se za naši obranu dostal některý soupeřův hráč, Štajny byl pozorný. V poslední minutě prvního dějství obdržel míč od Štajnyho Janoch, napřáhl bodlem z půlky a jeho rána zaplachtila přímo k levé tyči - 4:0.

Ve druhé půli jsme díky zranění Matesa začali více šetřit síly a i soupeře jsme začali šetřit. Ve 25. minutě přihrál Peťan Skunkovi, ten přihrál před branku Pólovi, jenž to nepochopil a natolik to zmátlo brankáře, že míč skončil až za jeho zády - 5:0. O dvě minuty později zakončoval po přihrávce od Maři do prázdné branky Skunk, ale razítkoval pouze tyč. Velkou příležitost měl také soupeř, jejich akce zleva a následnou ránu nejdříve vyrazil Štajny, a dorážku zastavilo až břevno. Chvíli před koncem zahrával trestný kop MaŠ, gólman jeho ránu vyrazil, Mařa dorážel, ale nadvakrát nakonec přestřelil. V poslední minutě ještě nastřeloval na zadní tyč MaŠ na kapitána Póla, ale tomu chybělo k zakončení jen několik centimetrů.

Sumasumárum: Ve druhém dnešním utkání jsme hráli velmi zodpovědně a oproti prvnímu utkání i bezchybně. Postupně jsme si vytvořili dostatečný náskok a šetřili jsme síly na odpolední VF. Stínem hracího dne se stalo další zranění Matesa, pevně věřme, že s jeho kotník rychle uzdraví. Po 4 kolech tak okupujeme první místo. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!