ASM A - Poclain B 5:2 (1:1)

2. třída, skupina B - sobota 10.9.2011 - Brno - Kamínky

10.9.2011 - MaŠ
Naše branky: Václav Burian (penalta) 1:0, Martin Špicl 2:2, Kryštof Večeřa (Pavel Křivý) 3:2, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 4:2, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 5:2 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Václav Burian - Pavel Křivý, Martin Špicl, Kryštof Večeřa, Dominik Martinek ŽK: Kryštof Večeřa V sobotu, 10. 9. 2011 od 10,40 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému uktání proti silnému soupeři - rezervě týmu Poclain. Chtěli jsme potvrdit dobrý výkon z prvního dnešního utkání a minimálně soupeře hodně potrápit. Již od prvních minut byla rozehrána vyrovnaná partie, ve které jsme se do první příležitosti dostali my. Pól přihrál MaŠovi, který ustál souboj na pravé tyči s obráncem, ten do něj poté kopl a rozhodčí nařídil pokutový kop. K tomuto se postavil Kumar, ale míč poslal vedle. Naštěstí pro nás však předčasně vyběhl některý z protihráčů a tak se penalta opakovala a tu již náš hráč s přehledem proměnil - 1:0. Snažili jsme se především bránit a útočit jen z brejků, z jednoho z nich byl blízko k brance Pól po přihrávce od MaŠe, ale nebyl úspěšný. Asi v polovině prvního poločasu soupeř sehrál dobrou akci, ve které MaŠ nedůrazně pokryl protihráče, ten se okolo něj obtočil a nechytatelnou ránou vyrovnal - 1:1. Další branka již v tomto dějství nepadla. Na začátku druhé půle jsme faulovali protihráče asi metr před pokutovým územím. Hráč Poclainu nastřelil zeď, míč se k němu bohužel vrátil a on jej poklidil do naší odkryté svatyně - 1:2. Nesložili jsme zbraně a do soupeře jsme se zakousli s vervou. Náš tlak se zvyšoval a výsledkem byla vyrovnávací branka. Tuto vstřelil se štěstím a přispěním obránce přímo z rohu MaŠ - 2:2. Po pár minutých skvěle zabojoval na pravé straně Pól, přihrál Krištofinhovi, ten se opět uvolnil od protihráče a krásnou křižnou ránou započal svoje dnešní střelecké představení - 3:2. Do konce utkání zbývalo asi 5 minut, když nádhernou kombinační akci započal Míša, přihrál Jurovi a ten našel na zadní tyči přesně Krištofinha. Náš bomber nezazmatkoval, počkal až se mu brankář položí a chytře jej přehodil - 4:2. Asi za minutu si poslední dva aktéři svoji akci jako přes kopírák zopakovali, Jura našel Krištofinha a ten i tentokráte opět chytře poslal míč do protipohybu gólmana Poclainu a tím utkání zapečetil spolu se svým hattrickem - 5:2. Tímto výsledkem také utkání skončilo. Sumasumárum: Výborné utkání se silným soupeřem. Opět jsme ukázali týmovou vůli a sílu, zápas jsme odmakali a odměnou jsou další 3 body na našem kontě. Celému týmu bych rád jménem kapitána poděkoval - SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ