United Ivančice - ASM A 4:7 (1:3)

Krajský přebor - sobota 14.2.2015 - Ivančice

14.2.2015 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Martin Plachký) 0:1, Lukáš Veselý (Václav Seyfert) 1:2, Lukáš Veselý (Václav Seyfert) 1:3, Michal Kroupa (Václav Seyfert) 2:4, Martin Špicl (Václav Seyfert) 3:5, Václav Burian 4:6, Martin Plachký 4:7

Sestava: Vácalv Burian - Ondřej Halas, Michal Kroupa, Martin Plachký - Martin Mašek, Václav Seyfert, Lukáš Veselý, Martin Špicl

ŽK: Lukáš Veselý

V sobotu, 14. 2. 2015 od 19,45 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na horké palubovce Unitedu Ivančice.

A hned od úvodních minut jsme převzali aktivitu na své sálovky. Ihned v první minutě přihrál do uličky mezi obranu Sája Scarynhovi, ale ten gólmana domácích neprostřelil. Poté jsme dlouhé chvíle hledali skulinky v obraně domácích, ale ne a ne se do příležitosti dostat. Sami jsme pozorně bránili a United do šancí nepouštěli. Ve 13. minutě zahrával trestný kop z pravé strany Plachta, na zadní tyči našel kapitána MaŠe a ten do prázdné branky neměl problém nastavit nohu - 0:1. O minutu později zahrozily také Ivančice, kdy zakončoval jejich osamocený útočník, ale Kumar byl pozorný. V 15. minutě přihrál na šestku Plachta MaŠovi, ten doprava vysunul Skunka, jenž servíroval před prázdnou branku Mařovi, ale ten míč netrefil. O minutu později nastřelil z levé strany útočník domácích míč na Kumara, ráně však změnil směr MaŠ a ten skončil v pravém horním růžku naší svatyně - 1:1. Za dvě minuty jsme rychle zakombinovali, Sája naservíroval míč na zadní tyč Scarynhovi a ten nás dostal opět do vedení - 1:2. O minutu později servíroval opět na zadní tyč Sája Scarynhovi, ale ten nastřelil pouze obránce a v poslední minutě Sája vyslal mezi obranu další milimetrový pas a Scarynho pohodlně obstřelil padajícího gólmana domácích - 1:3.

Ve druhé půli zvýšili domácí aktivitu a my se museli více soustředit na obranu. Ve 22. minutě utekl po pravé straně Plachta, naservíroval na zadní tyč Mařovi, ten však trestuhodně přestřelil. Do další příležitosti se dostal vzápětí Scarynho, jenž se zbavil obránce, ale poté jeho ránu vychytal gólman Ivančic. Ve 25. minutě se opřel do odraženého míče nejlepší domácí špílmachr a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:3. Ve 28. minutě zakončoval opět stejný hráč domácích v dobré pozici, avšak orazítkoval jen naši levou tyč. Ve 30. minutě jsme zahráli rychlou kombinaci, Sája přihrál doprava na Míšu, který z první servíroval na MaŠe, ale míč netrefil ideálně a tento prošel podél gólmana domácích do jejich branky - 2:4. O dvě minuty později se ocitl osamocený MaŠ po přihrávce od Scarynha před brankářem Ivančic, ale tento jej vychytal. Poté zakončovali ve slibných pozicích opět Scarynho a následně i Skunk, gólman domácích se však přelstít nenechal. Ve 34. minutě došlo k mírnému kontaktu v našem pokutovém území a rozhodčí odpískal hodně přísnou penaltu, kterou domácí kapitán o tyč s přehledem proměnil - 3:4. Ve 35. minutě jsme opět rychle zakombinovali, míč vyvezl rychle Sája, přešel přes obránce a posunul míč doleva MaŠovi, ten pohotově bodlem k tyči skóroval - 3:5. Domácí přešli do power-play, kterou jsme však dokázali dobře bránit. Při jedné kombinaci však Ivančice trefily opět naši levou tyč. Další rozehru přerušil Sája a sám přes celé hřiště jen těsně minul. Necelou minutu před koncem se pak domácí přeci jen dočkali, když nástřel před Kumara smolně tečoval Plachta a míč skončil v naší brance - 4:5. Další příležitost domácích pak skvěle lapil Kumar a přesným nákopem přes celé hřiště vsítil svoji premiérovou branku v KP - 4:6. Deset vteřin před koncem ještě zabojoval důrazně o míč Plachta a nakonec jej i "poklidil" do branky domácích - 4:7. Za to jej atakoval domácí hráč a obdržel tak červenou kartu.

Sumasumárum: V celém utkání jsme byli mírně lepším týmem a postupně jsme si také došli pro všechny body. Je pravdou, že utkání jsme měli odehrát více v klidu a do dramatu jsme Ivančice vůbec pouštět neměli. Nevadí, body putují domů. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!