ASM A - Greens 10:0 (5:0)

2. třída, skupina B - sobota 22.10.2011 - Brno - Kamínky

22.10.2011 - MaŠ
Naše branky: Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 1:0, Jiří Mašek (Martin Špicl) 2:0, Václav Burian (Kryštof Večeřa) 3:0, Jiří Mašek (Martin Plachký) 4:0, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 5:0, Kryštof Večeřa (Petr Doubravský) 6:0, Jiří Mašek (Martin Plachký) 7:0, Kryštof Večeřa (Petr Doubravský) 8:0, Martin Plachký (Kryštof Večeřa) 9:0, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 10:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Plachký, Petr Doubravský, Jiří Mašek, Václav Burian - Kryštof Večeřa, Martin Špicl, Pavel Křivý V sobotu, 22. 10. 2011 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na tradičním hřišti - Kamínky - proti 7. týmu tabulky - Greens. Chtěli jsme opět maximum, tedy získat všechny 3 body. Ihned po rozehrávce jsme si několikrát vyměnili míč a propracovali se až před branku soupeře, kde skvělou práci odvedl Jura, jenž naznačil střelu, avšak servíroval lépe postavenému Krištofinhovi, který otevřel skóre utkání - 1:0. Pár minut nato přihrál Pól MaŠovi a ten na druhé tyči našel ještě Juru, který parádní rádnou zvyšoval - 2:0. Asi v polovině prvního dějství vyvezl míč špílmachr Krištofinho a naservíroval jej Kumarovi, jenž podél brankáře opět zvyšoval - 3:0. O pár minut později zabojoval skvěle Plachta, přihrál Jurovi a ten vystřihl další parádní ránu ze svého repertoáru - 4:0. Poslední slovo první půle vyřkl hodně výrazně bomber Krištofinho, tomu přihrál míč Jura, první jmenovaný obehrál asi 3 protihráče a chytrou technickou střelou k tyči pečetil poločasové skóre - 5:0. Skóre mohlo být ještě větší, ale další naše šance zůstaly nevyužity. Ve druhém poločase jsme i nadále pokračovali v trpělivé hře, ale zároveň díky jednomu hráči soupeře nám narůstalo konto faulů. Pravdou je, že je uměl nahrávat velmi dobře. Asi po 5-ti minutách realizoval náš nacvičený signál Dub a parádní střílenou přihrávkou našel na zadní tyči Krištofinha, jenž neměl problém vstřelit další branku - 6:0. Poté vybojoval míč Plachta, vyvezl jej, přihrál Jurovi, ten obešel obránce a chytrou střelou do protipohybu nedal šanci brankáři Greensu - 7:0. Zanedlouho si zopakovali svoji akci Dub a Krištofinho, první přihrával z leva a druhý skvělou ránou trhal sítě - 8:0. Za tohoto stavu přišel náš 6. faul a následovala penalta z 10-ti metrů. Tu však bravurním zákrokem lapil Turan. Do konce již zbývalo jen pár minut, Krištofinho zamotal opět hlavu obráncům a následně přihrál Plachtovi, jenž z první podél brankáře přetavil svoji ránu v gól - 9:0. Pečeť za utkáním udělal svojí dnešní 5. brankou Krištofinho, kterému tentokráte servíroval Jura, opět parádní kombinační akce - 10:0. Ve druhém poločase se vyznamenal i Turan, jenž lapil kromě 10-ti metrového kopu také další dvě velké šance Greens. Sumasumárum: Velmi hezký týmový výkon přinesl zasloužené 3 body a mnoho krásných branek po ještě krásnějších kombinacích. Celý tým zaslouží pochvalu. SAN MARINO OLÉÉÉÉ !!!! MaŠ