3. třída, skupina B - neděle 19.4.2015 - Brno - Řečkovice

19.4.2015 - MaŠ

Naše branky: Vojtěch Divácký (Martin Špicl) 2:0, Martin Špicl (Petr Midrla) 2:0

Sestava: Václav Burian - Jan Maňásek, Petr Midrla - Jan Kouřil, Vojtěch Divácký, Martin Špicl

V neděli, 19. 4. 2015 od 10,40 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání našeho rezervního týmu v základní soutěži. Soupeřem nám bylo zkušené mužstvo ASK a vzhledem k tomu, že jsme se tak tak poskládali, očekával se těžký boj.

Po prvotním oťukávání utekl po pravé straně Divácký a servíroval nástřelem před branku na MaŠe, tomu v poslední chvíli míč "utečoval" obránce do zámezí. Zanedlouho pálil z otočky Buldog, ale gólman soupeře jej vychytal. Asi v 10. minutě měli obrovskou příležitost také hráči ASK, když už obešel útočník Kumara a poslal míč do branky, ze které jej však vykopl v poslední chvíli Peťan. Z následného rohu se opět míč nepříjemně pohyboval před naší svatyní, ale naštěstí celou situaci v poslední chvíli vyřešil kapitán Buldog. V 15. minutě si narazil míč Janoch s MaŠem, ale z bezprostřední vzdálenosti pálil jen do levé tyče.

Ve druhé půli jsme trošku přidali a získávali herní převahu. Ve 23. minutě rozehrál trestný kop MaŠ doleva na Buldoga, ale ten těsně minul bližší tyč. O dvě minuty později během jedné šance pálil hned dvakrát MaŠ, ale gólman ASK jej vždy vychytal. Ve 30. minutě vypíchl míč soupeři při rozehrávce MaŠ a tím vyslal rychlíka Diváckého, který bodlem přízemně prostřelil bezmocného brankáře soupeře - 1:0. O dvě minuty později utekl po pravé straně Peťan a následně skvěle servíroval Janochovi před branku, ten však v jasné příležitosti přestřelil. Soupeř nasadil k power-play, ale nic zásadního nevymyslel, naopak ve 35. minutě nakopl dlouhý míč na "šestku" Kumar, tam míč parádně zpracoval a podržel Buldog, přihrál pod sebe Peťanovi, ten ještě v pravý čas patičkou posunul na MaŠe, jenž ranou na bližší tyč zvyšoval skóre - 2:0. Poté zahrozil také soupeř, ale jejich jasnou šanci lapil nadvakrát skvělý Kumar. V poslední minutě ještě při hře bez gólmana sebral míč soupeři Divácký, obešel na půli i právě brankáře, ale jeho následný pokus vykopl obránce z branky.

Sumasumárum: Utkání jsme hráli opatrně vzhledem hodně "chudé" sestavě a šetřili jsme síly. Po vyrovnané první půli jsme v té druhé získali herní převahu a zaslouženě jsme utkání "urvali" na svoji stranu. Kumarovi gratulujeme k další vychytané nule. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!