ASM A - Stones of Madeira B 7:1 (3:0)

2. třída, skupina B - sobota 12.11.2011 - Brno - Kamínky

12.11.2011 - MaŠ
Naše branky: Martin Špicl 0:1, Pavel Křivý (Martin Plachký) 0:2, Petr Doubravský (Kryštof Večeřa) 0:3, Petr Doubravský (Kryštof Večeřa) 0:4, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 0:5, Martin Špicl (Kryštof Večeřa) 1:6, Kryštof Večeřa 1:7 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Martin Plachký, Petr Doubravský, Jan Maňásek, Jiří Mašek - Kryštof Večeřa, Martin Špicl, Václav Burian, Pavel Křivý ŽK: Kryštof Večeřa V sobotu, 12. 11. 2011 od 9,00 hod., jsme nastoupili k poslednímu podzimnímu utkání v naší soutěži na tradičním hřišti - Kamínky - proti velmi silnému soupeři - Stones of Madeira. Věděli jsme, že to nebude vůbec jednoduché, ale všichni jsme se chtěli rozloučit s poločasem soutěže vítězně. Úvod začal oboustranně opatrně a my jsme postupem času získávali více a více aktivitu na své kapačky. Asi v 5. minutě vystihl kapitán MaŠ rozehrávku zadních řad a pohotově bodlem namířil přesně k tyči - 0:1. Chvíli nato prošel parádně po pravé straně Plachta, servíroval na zadní tyč Kumarovi, míč však srazil obrance přesně k Pólovi a ten pohotově míč poklidil do branky soupeře podruhé - 0:2. Za tohoto stavu měl velkou šanci i soupeř, ale naštěstí jejich útočník sám před Turanem selhal a přestřelil. Asi v 15. minutě prošel pro změnu po levé straně Krištofinho, míč poslal pod sebe na Duba a ten pod nohami obránců zvyšoval opět naše skóre - 0:3. Další velkou příležitost zlikvidoval Míšovi brankář Stones, jehož výkon je nutno vyzdvihnout, svůj tým dnes hodně podržel. Poslední příležitost prvního dějství měl Krištofinho, který obdržel skvělou přihrávku, ale domácí brankář svým reflexivním zákrokem vyrazil na roh. Do druhého poločasu jsme vstupovali odpovědně s cílem dovézt dobře rozehrané utkání do vítězného konce. Po pár minutách vyslal MaŠ do trháku Krištofinha, ten naservíroval ještě na zadní tyč Dubovi, který neměl problém zavěsit - 0:4. V těchto chvílích jsme jasně dominovali, drželi míč a tvořili se další a další příležitosti. Asi v polovině druhého poločasu vyvezl míč Jura a v pravý okamžik servíroval před branku volnému Krištofinhovi, který chytrou lehkou tečí opět naše skóre posunul - 0:5. O dvě minuty později jsme si vybrali dnes asi jedinou slabší chvilku, soupeř zatáhl míč po pravé straně a následný nástřel na zadní tyč doklepl do prázdné branky osamocený útočník Stones - 1:5. Radost netrvala dlouho a prakticky hned z protiútoku zatáhl míč Krištofinho, vymotal dva protihráče a přihrál volnému MaŠovi, jenž zakončoval do prázdné branky - 1:6. Další dvě velké příležitosti zlikvidoval opět Krištofinhovi brankář soupeře. Poté MaŠ vyrobil a půlce zbytečný 6. faul a soupeř kopal desetimetrový kop, který však skončil mimo tyče naší svatyně. Asi minutu před koncem utkání sebral důrazný Krištofinho míč obránci Stones, položil si brankáře a opět chytrým přehozením vyšperkoval naše dnešní vítězství - 1:7. Sumasumárum: Další skvělý výkon celého týmu zabezpečil opět 3 body pro naše barvy. Každý článek mužstva fungoval na jedničku a utkání jsme dovedli do vítězného konce. Celému týmu bych rád poděkoval nejen za dnešní utkání, ale vůbec za celý skvělý podzim, ve kterém zaslouženě zimujeme na prvním místě v naší soutěži. Teď nás čeká zasloužený odpočinek, zimní příprava a pak nelehký druhý poločas letošní sezóny. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!! A dnes na "čochu" ciao :). MaŠ