ASM B - Vema 8:0 (2:0)

3. třída, skupina B - neděle 17.5.2015 - Brno - Řečkovice

17.5.2015 - MaŠ

Naše branky: Michal Kroupa (Martin Špicl) 1:0, Martin Špicl (Martin Mašek) 2:0, Martin Mašek (Jan Kouřil) 3:0, Vojtěch Divácký (Martin Mašek) 4:0, Vojtěch Divácký (Aleš Weinfurter) 5:0, Jan Kouřil (Michal Kroupa) 6:0, Martin Špicl (Martin Mašek) 7:0, Jan Kouřil (Martin Špicl)

Sestava: Václav Burian (Kumar) - Michal Kroupa (Míša), Martin Mašek (Mařa), Martin Špicl (MaŠ) - Vojtěch Divácký (Divácký), Jan Kouřil (Janoch), Aleš Weinfurter (Turan)

V neděli, 17. 5. 2015 od 9,50 hod. jsme sehráli další mistrovské utkání s, pro námi hodně nepříjemným soupeřem, Vemou. Chtěli jsme 3 body a celý tým byl připraven se se soupeřem porvat.

Po úvodní rozehře soupeře jsme rychle získali míč, cca minutu jsme jej drželi, poté následovala zpětná přihrávka Maři na MaŠe a ten nastřeloval z první na zadní tyč Míšovi, jenž od břevno parádní brankou dostal naše barvy do vedení - 1:0. I nadále jsme byli aktivnější, ale nic zásadního jsme si nevytvořili. V 10. minutě pak přerušil rozehru soupeře Mařa a servíroval před branku MaŠovi, který nedal brankáři soupeře šanci - 2:0. I nadále jsme si tvořili příležitosti, ale žádná další se do pauzy neujala. Náš excelentní gólman Kumar musel zasahovat pouze jednou, ale ránu soupeře reflexivně vytěsnil.

Úvod druhé půle jsme chytili bravurně, Míša sebral míč soupeři, přihrál jej Janochovi, který z první uvolnil Mařu a ten podél gólmana Vemy zvyšoval naše vedení - 3:0. Za pár minuty přihrál doprava míč Mařa Diváckému, ten se obtočil okolo obránce a křižnou ranou do levého horního růžku zvyšoval naše skóre - 4:0. O dvě minuty později stejného hráče uvolnil skvěle z první Turan a Divácký křižnou ranou o levou tyč vsítil i pátou branku našich barev - 5:0. Ve 30. minutě utekl obráncům po levé straně Míša a servíroval nabíhajícímu Janochovi před prázdnou klec - 6:0. Další brankovou situaci započalo šikovné Mařovo vypíchnutí míče soupeři, toho se zmocnil MaŠ a v pravý okamžik si dobře narazil s Mařou a do odkryté branky zvyšoval - 7:0. Za minutu zpracoval nelehký dlouhý míč MaŠ, mezi nohama obránce servíroval doprava Turanovi, ale jeho dělovka jen orazítkovala pravou tyč. Dvě minuty před koncem si parádně přes celou šíři vyměnili rychlé míče Janoch s MaŠem a první jmenovaný neměl problém do prázdné trhat sítě - 8:0. V poslední minutě si ještě trouful hned na 3 obránce MaŠ, nakonec je všechny obelstil, ale pohotového gólmana již překonat nedokázal.

Sumasumárum: Po neideální první půli jsme v té druhé přidali plyn a soupeře jsme jasně přehráli. Kumar udržel další nulu a my jsme přidali mnoho krásných branek po krásných kombinacích. Jedeme dál týme SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!