ASM B - Besídka 7:1 (2:1)

3. třída, skupina B - neděle 14.6.2015 - Brno - Řečkovice

14.6.2015 - MaŠ

Naše branky: Jan Kouřil (Aleš Weinfurter) 1:0, Jan Kouřil (Aleš Weinfurter) 2:1, Vojtěch Divácký (Petr Hvízdal) 3:1, Martin Špicl (Jan Maňásek) 4:1, Petr Hvízdal (Aleš Weinfurter) 5:1, Jan Kouřil (Martin Špicl) 6:1, Aleš Weinfurter (Ondřej Halas) 7:1

Sestava: Václav Burian - Petr Hvízdal, Ondřej Halas, Jan Maňásek - Martin Špicl, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Vojtěch Divácký

ŽK: Petr Hvízdal

V neděli, 14. 6. 2015 od 14,00 hod., jsme sehráli závěrečné utkání 3. třídy, skupiny B. Soupeřem nám byl dobře známý tým - Besídka. Při již jasné postupové pozici jsme se chtěli se sezónou rozloučit vítězně. Avšak, že to nebude jednoduché, to jsme rovněž věděli.

Ihned ve 3. minutě vysunul Turan Janocha, ten se obtočil okolo obránce a parádní křižnou ranou otevřel skóre - 1:0. Soupeř zahrozil z protiútoku a jeho útočník obdržel parádní přihrávku na zadní tyč, ale v pozici, která se snad ani nedá nedat přestřelil. V 8. minutě vyrazil obtížný míč parádně Kumar, míč se však dostal k jedinému volnému hráči soupeře před naší svatyní a nastřelil smolně se vracejícího Nikotina, od kterého se míč odrazil do naší sítě - 1:1. V 10. minutě si narazil na šestce míč hezky Janoch s Turanem a první jmenovaný technickou ranou k tyči opět dostal naše barvy do vedení - 2:1. Tlačili jsme se před branku soupeře, ale mnoho příležitostí jsme nedokázali proměňovat. Do konce prvního dějství ještě zahrozila Besídka, ale pohotový Kumar vytěsnil míč na pravou tyč. Šanci měl i Divácký, jemuž servíroval na zadní tyč Skunk, ale první jmenovaný ve skluzu na míč nedosáhl.

Druhý poločas jsme započali rovněž dobře. Vyvinuli jsme velký tlak a soupeři jsme v dnešním tropickém horku hodně zatápěli. Ve 25. minutě se zmocnil míče ve středu pole Nikotin, prudce servíroval na levou tyč Diváckému, který skluzem vymetl levý horní růžek branky Besídky - 3:1. Ve 30. minutě získal míč MaŠ, přihrál jej do středu Skunkovi, který servíroval před branku Buldogovi, jenž ještě sklepl doleva na MaŠe, proto kterého nebyl problém prostřelit míč do prázdné branky - 4:1. O dvě minuty později jsm sehráli parádní akci, nejdříve Turan parádním lobem vysunul po levé straně Nikotina, ten lobem přehodil gólmana a dobíhající kapitán Buldog dorážel již za brankovou čarou - 5:1. Poté vystrčila růžky také Besídka, ale Kumar její samostatný únik opět likvidoval skvělým zákrokem. Další skvělou šanci jsme bohužel nepromněnili. MaŠ získal míč na šestce soupeře, přihrál jej do rohu Nikotinovi, který jej vracel, ale MaŠ na místo zakončení ještě servíroval Janochovi, jenž jen těsně minul cíl. Ve 35. minutě zachytil rychlou akci soupeře Kumar, vyhodil dlouhý míč na MaŠe, který jej lehce zpracoval a uličkou naservíroval na zadní tyč Janochovi, který s přehledem zapečetil svůj dnešní hattrick - 6:1. O minutu později nastřeloval na zadní tyč Divácký míč na Buldoga, ale ten jen těsně minul branku. V posledních minutách jsme hráli power-play, několikrát jsme si vyměnili míč, poté se otevřela skulinka a Skunk servíroval na zadní tyč volnému Turanovi, který s přehledem zasunul - 7:1.

Sumasumárum: I druhé dnešní utkání jsme jasně režírovali a více než se soupeřem jsme bojovali spíše s obrovským horkem. Na vyrovnávací vlastní branku Besídky jsme nakonec dokázali odpovědět a ve druhé půli již jsme jasně dominovali. Mnoho další šancí jsme bohužel ani nedokázali proměnit. Postupujeme do 2. třídy !!!! SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!!!