Flamengo B - ASM A 1:9 (0:6)

2. třída, skupina B - sobota 21.4.2012 - Brno - Kamínky

21.4.2012 - MaŠ
Naše branky: Petr Doubravský (Jiří Mašek) 0:1, Jiří Mašek (Petr Doubravský) 0:2, Jiří Mašek (Pavel Křivý) 0:3, Martin Špicl 0:4, Václav Burian (Jiří Mašek) 0:5, Petr Doubravský (Martin Mašek) 0:6, Petr Doubravský (Martin Špicl) 1:7, Petr Doubravský (penalta) 1:8, Martin Špicl 1:9 Sestava: Aleš Weinfurter - Jiří Mašek, Petr Doubravský, Jan Maňásek - Pavel Křivý, Martin Mašek, Václav Burian, Martin Špicl A V sobotu, 21. 4. 2012 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti týmu Flamengo"B". Tento tým, jako jediný, nám uštědřil porážku v podzimní části, takže jsme mu měli co oplácet. Již od prvních minut jsme se do svého soupeře zakousli a bylo jen otázkou času, kdy se nám naše aktivita zúročí. Po pár minutách zahrál rohový kop nakrátko MaŠ Jurovi, ten lehkým nákopem před brankou našel Duba, který patičkou poslal náš tým do vedení - 0:1. Za chvíli vyslal Dub Juru po pravé straně, ten si hodil míč před branku a do protipohybu prostřelil brankáře Flamenga podruhé - 0:2. Po naší další výborné kombinaci zakončoval do prázdné branky Jura, ale míč skuzem zachránil obránce soupeře. Po pár minutách podržel tradičně míč nebojácný Pól, poslal jej zpět na Juru, jenž si obhodil obránce a výstavní ránou o břevno opět zvyšoval - 0:3. Další rozehrávku soupeře skvěle zapressoval MaŠ, obránce jej nastřelil a od našeho kapitána se míč odrazil přímo k levé tyči branky Flamenga - 0:4. Poté skvěle pálil Jura, trefil jen tyč a po odraženém míči MaŠ netrefil branku. Opět jsme soupeře na dlouhé minuty zamkli na jeho polovinu, Jura přihrál míč Kumarovi, ten se chystal nahrát, ale poté uviděl volné místečko u pravé tyče a přesně tam poslal krásnou technickou střelu - 0:5. Poločas zakončila trošku kuriózní naše branka. Pól bojoval před brankou, brankář míč neudržel a Mařa jej přiťukl k Dubovi, který do prázdné branky zasunul - 0:6. Soupeř nás do této chvíle prakticky neohrozil. Ve druhé půli jsme pokračovali v aktivitě, ale mnoho našich šancí jsme zahodili. Poté soupeř zahrával trestný kop, který jsme odvrátili. Míč ale vracel před branku jejich další hráč a ten smolně trefil do kolena MaŠe, míč tak skončil za zády Turana - 1:6. Hned z rozehrávky vypálil z půlky MaŠ, brankář míč podcenil a ten se štěstím vytěsnil jen na tyč, druhé doražení z úhlu opět od MaŠe rovněž zlikvidoval. Chvíli nato si sběhl před branku na rohový kop MaŠe Dub a nezadržitelně skóroval - 1:7. Poté zahráli výbornou kombinaci Dub a Kumar, dvakrát si míč vyměnili a Dub pálil do prázdné branky. Na brankové čáře jej však lapil kapitán soupeře a bylo z toho vyloučení a penalta. K té se postavil Dub a s přehledem proměnil - 1:8. V další akci přihrál Jura MaŠovi a ten milimetrově hledal na zadní tyči Póla, který bohužel míč netrefil. Následně pálil z dobré pozice Jura, ale orazítkoval jen břevno. V poslední minutě jsme Flamengo zmáčkli před jejich brankou, odraženého míče se poté zmocnil MaŠ a parádní ránou bodlem k protilehlé tyči zapečetil skóre dnešního utkání - 1:9. Sumasumárum: Skvělý výkon celého týmu. Myslím, že takto by to mělo vypadat. Odmakat na hřišti, rychle střídat a hlavně mít pohyb. Soupeř si s tímto nedokázal poradit a my jsme jej zaslouženě rozstříleli. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ PO 18. KOLE (21.4.2012)