Excalibur - ASM A 1:6 (0:5)

2. třída, skupina B - sobota 21.4.2012 - Brno - Kamínky

21.4.2012 - MaŠ
Naše branky: Petr Doubravský (Jiří Mašek) 0:1, Martin Špicl 0:2, Jiří Mašek (Pavel Křivý) 0:3, Jiří Mašek (Jan Maňásek) 0:4, Jiří Mašek (Martin Mašek) 0:5, Martin Špicl (Martin Mašek) 0:6 Sestava: Aleš Weinfurter - Jiří Mašek, Petr Doubravský, Jan Maňásek - Václav Burian, Martin Mašek, Pavel Křivý, Martin Špicl ŽK: Aleš Weinfurter, Jan Maňásek A V sobotu, 21. 4. 2012 od 10,40 hod., jsme pokračovali v soutěži dalším mistrovským utkáním. Soupeřem nám byl tým Excalibur, který byl naším vůbec prvním soupeřem ve 2. třídě brněnských soutěží. Tehdy jsme si s ním poradili a vyhráli v poměru 6:1. Od prvních minut jsme byli lepším týmem a branky na sebe nenechali dlouho čekat. Jura přihrál před branku Dubovi, ten se obtočil okolo obránce a parádní ránou o tyč otevřel skóre - 0:1. Do další příležitosti se dostal MaŠ, ale místo přihrávky Mařovi volil bombu bodlem, jenž se štěstím vyrazil brankář Excaliburu na roh. Poté opět úspěšně pressoval kapitán MaŠ, sebral míč soupeři a s přehledem okolo brankáře vsítil další gól - 0:2. Excalibur měl následně svoji největší šanci, když si na přihrávku před branku naběhl jejich útočník a dělovkou orazítkoval naštěstí pro nás jen tyč. Poté vybojoval míč Pól, přihrál pod sebe na Juru, který výstavní ránou "pod víko" přidal další branku - 0:3. Za pár minut asistaval opět Jurovi Buldog, první jmenovaný si obešel dva protihráče a následně prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:4. Jura poté zapečetil svůj čistý hattrick, když mu přihrál bratr Mařa a Jura nádhernou střelou bodlem nedal opět šanci brankáři Excaliburu - 0:5. I nadále jsme tlačili, ale gólman soupeře se přímo překonával. První půle tedy skončila naším uspokojivým vedením. Ve druhém poločase jsme trošku ubrali na aktivitě a soupeře naopak přidal. Přesto jsme však byli lepším týmem, ale už jsme se nikam nehonili. Do velké šance přihrál Mařa Buldogovi, ale ten těsně přestřelil. Soupeř vyslal následně dvě velmi nepříjemné a nebezpečné střely, ale Turan byl pozorný a bezchybný. Akce po ose Dub - MaŠ - Dub - Mařa zůstala také nevyužita, jelikož poslední jmenovaný na míč nedosáhl. Jurovu dělovku vytěsnil také brankář soupeře na roh a nástřel před branku v podání MaŠe jsme v gól také nepřetavili. Asi v polovině druhé půle vypíchl míč obránci MaŠ, vyslal Mařu, jenž mu vrátil před branku a první jmenovaný do prázdné svatyně soupeře neměl problém skórovat - 0:6. Ihned za chvíli opět vypíchl míč obránci MaŠ, ten si hodil okolo brankáře a mezi jeho nohama pálil do branky, míč bohužel na brankové čáře vykopl obránce. Těsně před koncem "prozměnu" sebral míč obraně MaŠ, šel úplně sám na gólmana Excaliburu, ale ten jej nyní vychytal. A tak přišla poslední minuta, kdy chyboval při rozehrávce Jura a supeř svůj nájezd na Turana se štěstím proměnil - 1:6. Sumasumárum: Opět perfektně odmakané utkání, kdy každý jeho článek fungoval na 100%. Je to radost při takovémto výkonu a úsilí hrát. To pak baví. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!! MaŠ PO 18. KOLE (21.4.2012)