ASM B - Kohouti 3:0 (2:0)

2. třída, skupina C - neděle 13.9.2015 - Brno - Srbská

13.9.2015 - MaŠ

Naše branky: Martin Plachký (Petr Vojta) 1:0, Martin Plachký (Lukáš Veselý) 2:0, Martin Plachký 3:0

Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Plachký, Jan Maňásek, Ondřej Halas - Jan Kouřil, Petr Vojta, Lukáš Veselý, Martin Špicl

V neděli, 13. 10. 2015 od 10,40 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání s týmem Kohouti. Věděli jsme, že to nebude jednoduché, ale chtěli jsme 3 body.

Od úvodních minut jsme se do soupeře zakousli, ale ten velmi dobře bránil a spoléhal na rychlé výpady. Hned ve 3. minutě si po autu narazili míč Plachta s Pípou a první jmenovaný mezi nohama padajícího gólmana otevřel skóre - 1:0. V 8. minutě sklepl hlavou dlouhý Turanův nákop na Janocha MaŠ, ale Janoch míč osamocen před brankářem netrefil ideálně. Poté zahrozili také Kouhouti, ale Turan 2 skvělými zákroky jim skórovat znemožnil. Ve 13. minutě si skvěle zakombinovali Scarynho s Plachtou, druhý jmenovaný si obhodil obránce, položil brankáře a o tyč zvyšoval skóre - 2:0. Dvě minuty před koncem první půle přerušil rozehrávku soupeře Scarynho, přihrál doprava MaŠovi, ale jeho ránu reflexivně vyrazil na roh.

Druhý poločas začal lépe soupeř, ale jejich velikou příležitost zmařil Turan, ale následná dorážka minula naši branku. Poté jsme opět převzali taktiku utkání a soupeře jsme přitom dobře bránili.Spoustu velkých šancí jsme však bohužel nedokázali proměňovat. Ve 30. minutě přerušil roh soupeře Plachta, přesprintoval celé hřiště a podél gólmana zapečetil svůj hattrick - 3:0. Ve 37. minutě se chopil míče opět všudybyl Plachta, v pravý okamžik přihrál na zadní tyč doprava Pípovi, ale toho vychytal skvěle gólman Kohoutů. V poslední minutě pak vysunul Scarynho Plachtu, toho však vychytal brankář a následně první jmenovaný minul branku.

Sumasumárum: Druhé dnešní utkání jsme sehráli daleko zkušeněji než to první. Soupeře, který bojoval jsme velmi dobře bránili a přehrávali. Nakonec zazářil Plachta, který vstřelil 3 branky a Turan udržel i ve svém druhém utkání nulu. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!!!