ASM B - Barum 4:1 (2:1)

2. třída, skupina C - neděle 20.9.2015 - Brno - Srbská

20.9.2015 - MaŠ

Naše branky: Jakub Halas (Vojtěch Divácký) 1:0, Jan Maňásek (Jan Kouřil) 2:1, Ondřej Halas (Vojtěch Divácký) 3:1, Jan Kouřil (Marek Divácký) 4:1

Sestava: Václav Burian - Jan Maňásek, Ondřej Halas, Jakub Halas - Jan Kouřil, Vojtěch Divácký, Marek Divácký, Martin Špicl

ŽK: Vojtěch Divácký

V neděli, 20. 9. 2015 od 10,40 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání proti týmu Barum. Soupeř nejdříve započal svoji hru ve 4 hráčích, proto jsme chtěli naplno bodovat.

Byl to však právě náš soupeř, který hned v úvodu z brejkového výpadu zahrozil, ale super šanci skvěle vyrazil ramenem Kumar do bezpečí. O minutu později dobře vypálil Kuba, gólman míč vyrazil k osamocenému Marovi, ten však místo do prázdné branky napálil míč do břevna. V 6. minutě pak rozehráli u rohu kombinaci Skunk s Diváckým, ten přihrál na zadní tyč volnému Kubovi, jenž trhal sítě - 1:0. I nadále jsme mačkali soupeře, ale naše pokusy nebyly úspěšné. V 17. minutě šlo Barum do samostatného brejku a svoji šanci zakončil útočník tvrdou ranou přesně k tyči - 1:1. O minutu později rozehrával roh Janoch, na šestku si zaběhl kapitán Buldog a nekompromisní ranou k tyči opět strhl vedení na naši stranu - 2:1.

Úvod druhé půle vyšel opět lépe soupeři, ve 25. minutě zbytečně fauloval 10 metrů od naší svatyně Divácký a po tvrdé ráně z trestného kopu razítkovalo Barum břevno. Po chvíli musel vytáhnout ze svého repertoáru skvělý zákrok Kumar a opět uspěl. Ve 30. minutě se do kontru dostal agilní Divácký, jeho rána byla zblokována, ale následný tvrdý projektil z kopačky Skunka již gólman soupeře neudržel - 3:1. Ve 32. minutě dobře podržel míč na šestce soupeře Mara, přihrál pod sebe nabíhajícímu Janochovi a ten přesnou křižnou ranou zvyšoval naše vedení - 4:1. Následně přišly okamžiky našeho dnešního soupeře, nám začal hojně zatápět. Jejich vyprodukované úsilí však vždy skončilo na bravurních zákrocích Kumara, jenž je přímo decimoval. Ve 35. minutě pak přišel o míč Divácký, poté zbytečně skluzem ostře fauloval a viděl po zásluze červenou kartu. Dvouminutové oslabení jsme s přehledem ustáli a v posledních minutách ještě dvakrát dobře zakročil dnes fantastický Kumar.

Sumasumárum: Ve druhém dnešním utkání jsme byli po celou dobu lepším týmem a po zásluze si připisujeme všechny 3 body. Mnoho dalších příležitostí jsme bohužel nedokázali zužitkovat a velké uznání také patří výbornému Kumarovi.