2. třída, skupina C - neděle 11.10.2015 - Brno - Srbská

11.10.2015 - MaŠ

Naše branky: Ondřej Halas (Tomáš Koláček) 1:1, Tomáš Koláček (Ondřej Halas) 2:4

Sestava: Petr Ondroušek - Jakub Halas, Jan Maňásek, Ondřej Halas - Aleš Weinfurter, Jan Kouřil, Tomáš Koláček, Martin Špicl

V neděli, 11. 10. 2015 od 9,00 hod., naše rezerva sehrála další mistrovské utkání. Soupeřem nám byl B-tým divizních Hustopečí.

Od úvodu začalo opatrné utkání. Do první velké příležitosti se po narážečce s Janochem dostal Buldog, gólman míč vyrazil a osamocený MaŠ bohužel místo prázdné branky trefil pouze právě ležícího brankáře. Hustopeče se poté dostaly lacino do vedení po nedůsledně bráněném rohovém kopu - 0:1. V polovině prvního poločasu vyrovnal po kombinaci a přesné přihrávce od Koblížka Skunk, když obešel dva obránce a přesnou ranou do levého horního růžku vsítil branku - 1:1. Tento stav však bohužel netrval dlouho, u levé lajny se uvolnil kapitán soupeře, přešel přes naše dva obránce a přesně k tyči skóroval - 1:2. Těsně před koncem první půle pak Hustopeče založily rychlou kombinaci na půlce a vyťukali postupně všechny naše hráče včetně Peťase - 1:3.

Ve druhé půli jsme sice zlepšili hru, přesto však tato k ideálu měla hodně daleko. Do příležitostí se dostávali postupně Buldog, Janoch, Skunk a také Koblížek. bohužel vždy na ně vyzrál pozorný gólman soupeře. Do konce chybělo cca 5 minut, soupeř nás přečíslil, přenesl míč na druhou stranu doprava a do prázdné branky zvyšoval svoje vedení - 1:4. Za chvíli vysunul Skunk do uličky Koblížka a ten nadvakrát procpal míč do branky soupeře - 2:4.

Sumasumárum: V utkání jsme nepodali příliš povedený výkon a zaslouženě jsme jej prohráli.