ASM B - Ethanol 3:1 (1:1)

2. třída, skupina C - neděle 11.10.2015 - Brno - Srbská

11.10.2015 - MaŠ

Naše branky: Tomáš Koláček (Jakub Halas) 1:1, Tomáš Koláček 2:1, Ondřej Halas (Martin Špicl) 3:1

Sestava: Petr Ondroušek - Jakub Halas, Jan Maňásek, Ondřej Halas - Tomáš Koláček, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Martin Špicl

V neděli, 11. 10. 2015 od 10,40 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání 2. třídy, skupiny C. Soupeřem nám byl předposlední Ethanol.

Jak už tomu u nás v posledních utkání bývá, celý zápas byl trápení. Tlačili jsme se neustále před gólmana soupeře, ostřelovali jej ze všech možných pozic, ale ten vše pochytal či vyrážel do bezpečí. Asi v polovině prvního poločasu utekl soupeř do ojediněného brejku po lajně, hráč servíroval před branku, kde si však MaŠ srazil míč do vlastní branky - 0:1. I nadále jsme se trápili a nemohli dát branku. Velkou šanci měl Koblížek, ale z malé vzdálenosti napálil pouze gólmana. Těsně před koncem poločasu vybojoval míč v koutu hřiště Kuba, naservíroval na zadní tyč Koblížkovi a ten protlačil míč za záda již bezmocného brankáře Ethanolu - 1:1.

Ve druhé půli jsme prakticky neustále tlačili soupeře, ale branku jsme dlouho ne a ne vstřelit. Ve 30. minutě vyvezl míč Janoch, na poslední chvíli přihrál sbíhajícímu MaŠovi na pravou tyč, ale ten napálil jen do boční sítě. Velkou šanci měl následně také Kuba, obdržel přihrávku na zadní, ale prázdnou branku přestřelil. Tak to na sebe vzal Koblížek, pět minut před koncem obral obránce o míč, ustál souboj tělo na tělo a prostřelil bezmocného gólmana soupeře - 2:1. Za dvě minuty si narazili míč Skunk s MaŠem a první jmenovaný přeloboval brankáře Ethanolu potřetí - 3:1.

Sumasumárum: Po utrápeném výkonu jsme nakonec dokázali vyválčit všechny 3 body. Soupeř dobře bránil a mi opět hodně kazili. Nakonec ale všechny body zůstávají doma a to se počítá .... SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!