Kobas - ASM A 0:12 (0:6)

2. třída, skupina B - sobota 12.5.2012 - Brno - Kamínky

12.5.2012 - MaŠ
Naše branky: Martin Špicl (Dominik Martinek) 0:1, Martin Mašek (Jiří Mašek) 0:2, Martin Plachký (Dominik Martinek) 0:3, Martin Mašek (Martin Plachký) 0:4, Pavel Křivý (Jan Maňásek) 0:5, Jan Maňásek (Václav Burian) 0:6, Pavel Křivý (Jiří Mašek) 0:7, Martin Špicl (Pavel Křivý) 0:8, Jiří Mašek (Martin Mašek) 0:9, Martin Mašek (Martin Špicl) 0:10, Martin Plachký (Václav Burian) 0:11, Václav Burian (Dominik Martinek) 0:12 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Maňásek, Jiří Mašek, Jan Mašek, Martin Plachký - Martin Mašek, Martin Špicl, Dominik Martinek, Pavel Křivý, Václav Burian V sobotu, 12. 5. 2012 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání s týmem Kobas. Soupeř odehrál první poločas pouze ve 4 lidech, tedy 3+1, takže se hrálo logicky jen na jednu branku. My jsme díky této přesile moc neběhali a hra byla docela ospalá. Od prvních minut jsem se tedy do soupeře zakousli a tvořili si slibné příležitosti. První branku vstřelil kapitán MaŠ, který se po odražené střele Nidala Oriediho nejlépe zorientoval před brankou a levačkou poslal míč do sítě - 0:1. Po přiťuknutí od Jury pak parádně napálil míč zprava Mařa, jehož projektyl vymetl levou šibenici branky soupeře - 0:2. Poté sebral míč útočníkovi MaŠ, poslal jej na sběhnuvšího Nidala Oriediho a ten servíroval na levou tyč Plachtovi, který trhal sítě potřetí - 0:3. Po chvíli se opřel, při našem obléháni soupeřova obranného vápna, do míče Plachta a míč špičkou kopačky ještě tečoval Mařa - 0:4. Těsně před koncem poločasu napálil po rohu Kumara míč Buldog, jeho rána orazítkovala břevno a dobře postavený Pól neměl problém odražený míč doklepnout do sítě - 0:5. V poslední minutě prvního poločasu přihrál Plachta míč na tyč Kumarovi, ten si obehrál "kumykličkou" obránce a servíroval sběhnuvšímu Buldogovi, který míč dovedl do sítě - 0:6. V první ospalé půlce jsme měli mnoho dalších příležitostí, ale tyto jsme nedokázali proměnit. Do druhé půle již soupeř doplnil hráče a začala se tedy hrát rovná partie. Nám ještě nějaký čas trvalo, než jsme se dostali do našich tradičních obrátek. Asi po pěti minutách parádně našel na zadní tyči Jura krásnou přihrávkou Póla a ten ve své tradiční pozici doklepl za záda bezmocného brankáře Kobasu - 0:7. Zanedlouho si vyměnili míč MaŠ s Pólem, druhý jmenovaný ještě předskočil brankáře a MaŠ neměl problém dorazit míč do prázdné svatyně - 0:8. Další akci sehráli bravurně bratři Jura a Mařa, když první jmenovaný přihrál Mařovi, ten mu vrátil zpět před branku a Jura přesnou střelou k tyči přidal další naši branku - 0:9. V dalším pressingu donutil Mařa chybovat obránce, MaŠ stihl míč ještě na hřišti a sám před brankářem ještě hledal lépe postaveného Mařu, který s přehledem doklepl a tak opět skóroval - 0:10. Následně sehráli perfektní kombinaci Kumar s Plachtou a první jmenovaný servíroval před branku sbíhajícímu Plachtovi, jenž opět trhal sítě - 0:11. Tečku za dnešním utkáním udělal Kumar sám, kterému před branku asistoval Nidal Oriedi - 0:12. Sumasumárum: Jednoznačné utkání, kdy jsme soupeře do ničeho nepustili. Paradoxně jsme měli výrazně lepší druhý poločas, kdy jsme hráli proti již kompletnímu týmu Kobasu. Zaslouženě si tak připisujeme další 3 body do tabulky naší soutěže. MaŠ