10.4.2016 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Jakub Halas) 1:0, Vojtěch Divácký (Jakub Halas) 2:0

Sestava: Petr Ondroušek - Petr Vojta, Jakub Halas, Michal Kroupa - Vojtěch Divácký, Marek Divácký, Tomáš Koláček, Martin Špicl

ŽK: Vojtěch Divácký

V neděli, 10. 4. 2016 od 9,00 hod., jsme na Srbské vstoupili do odvetných jarních soubojů. Soupeřem nám byla rezerva týmu Blue Flames. Na podzim jsme jasně prohráli, v tomto utkání jsme se chtěli porvat o víc.

A od úvodních minut jsme byli aktivnější a měli mírně navrh. Do první naší příležitosti se dostal Míša, když po tvrdém nástřelu MaŠe tečoval patičkou jen těsně vedle. MaŠ to znovu zkoušel asi v 10. minutě, když vypálil asi z 15-ti metrů, ale jeho skrytou dělovku skvělý gólman soupeře vyrazil. Ve 12. minutě podržel míč před brankářem Koblížek, poté přiťukl nabíhajícímu MaŠovi, ale jeho ránu brankář opět vyrazil. Po následném rohu Míša poslal míč dolů na Kubu, ten jej poslal mezi obránce zabíhajícímu MaŠovi, jenž si položil gólmana a následně jej z úhlu prostřelil - 1:0. O dvě minuty později mohl zvyšovat Pípa, kterému z autu přihrál Jakub, Pípa si rovněž položil brankáře soupeře, ale jeho ránu zastavila tyč. Blue Flames také zahrozili, ale jejich největší příležitost první půle zastavila po tvrdé ráně tyč. V 15. minutě vybojoval na obránci míč důrazný Kuba, pod sebe přihrál MaŠovi a byli jsme pozici 3 na 1. MaŠ přihrál zpět na první tyč Kubovi, který ještě servíroval na druhou tyč Diváckému, ten vymetl pravý horní růžek :) - 2:0. V první půli jsme byli jasně lepším týmem.

I ve druhém poločase jsme byli lepší, ale bohužel jsme svoje příležitosti nedokázali poroměňovat, nebo nás zkrátka decimoval skvělý brankář soupeře. Ve 24. minutě přihrál míč Pípa Koblížkovi, ten přiťukl MaŠovi, ale jeho tvrdou ránu vytěsnil brankář Blue Flames na roh. Ve 30. minutě dobře zapressoval MaŠ obránce, ten napálil míč do něj, MaŠovu ránu k tyči však opět bravurně vyrazil gólman na roh. Po chvíli získal míč Pípa, servíroval na zadní tyč Diváckému, ale ten ve skluzu na míč nedošáhl. Po naší hrubce při rozehrávce se ocitl před Peťasem osamocený útočník, ale náš brankář jej skvěle vychytal. Ve 33. minutě bohužel chybně nepustil dlouhý míč Kuba na Peťase, odhlavičkoval jej útočníkovi, jenž jej obešel a skvěle servíroval na zadní tyč, kde nebyl problém pro jeho spoluhráče zakončit - 2:1. Od této chvíle byli Blue Flames aktivnějšími a začínali více hrozit. Jejich další ránu z trestného kopu však pozorný Peťas vyrazil. Ve 35. minutě vypíchl míč obránci Míša, ale následně bohužel jen razítkoval břevno. Ve 37. minutě bohužel chyboval při rozehrávce Peťas, jeho nákop zpracoval na půlce protihráč a situaci 2 na 1 Blue Flames zužitkovali ranou mezi nohama našeho gólmana - 2:2. Minutu před koncem zahrával trestný kop MaŠ, nejdříve napálil míč do zdi a odražený míč stejný hráč napálil pouze do břevna. Utkání tedy skončilo pouze nerozhodným stavem.

Sumasumárum: Utkání dle mého nebylo špatné, ale velká škoda je našich neproměněných příležitostí a chyb v závěru, díky kterým jsme přišli o dva body. Nedá se nic dělat, myslím však, že pokud budeme v těchto výkonech pokračovat, nemuselo by to být špatné.