2. třída, skupina C - neděle 24.4.2016 - Brno - Srbská

24.4.2016 - MaŠ

Naše branky: Michal Kroupa (Martin Mašek) 1:1, Martin Špicl (Ondřej Halas) 1:2

Sestava: Václav Burian - Michal Kroupa, Tomáš Koláček, Ondřej Halas, Martin Mašek - Vojtěch Divácký, Martin Midrla, Martin Špicl, Jakub Halas

V neděli, 24. 4. 2016 od 9,00 hod., jsme nastoupili v Brně na Srbské k dalšími mistrovskému utkání našeho rezervního týmu. Soupeřem nám byli nepříjemní Kohouti.

Od úvodních minut jsme byli aktivnějšími, ale dlouho jsme si žádnou zásadní příležitost nedokázali vytvořit. Soupeř zahrozil ze dvou brejků a bohužel po druhém z nich osamocený útočník zakončoval před bezmocným Kumarem - 1:0. Ihned jsme přešli do power-play, tím s vytvořili tlak, ale i přesto se nám moc tvořit nedařilo. Naopak po protiútoku soupeře skvěle musel zakročit Kumar. Ve 12. minutě pálil Skunk do břevna a o minutu později jsme si několikrát vyměnili míč a po přiťuknutí od Maři přesnou ranou do pravého horního růžku vyrovnal Míša - 1:1. V 15. minutě jsme hodně bídně bránili roh a osamocený útočník Kohoutů naštěstí jen těsně minul. V poslední minutě prvního dějství zatáhl skvěle po levé straně míč Míša přihrál před branku Kubovi, ale jeho další křižný projektil branku minul.

Ve 22. minutě vybojoval a následně udržel míč agilní Skunk, přihrál doprava Diváckému, ale ten na místo rány do prázdné branky ještě přihrával zpět na Skunka, obránce však míč vykopl do bezpečí. Ve 25. minutě zahrozili také domácí, ale jejich rána z dálky jen olízla břevno. Ve 27. minutě opět zamíchal míčem Skunk, trefil břevno, odražený míč na boční lajně dokázal ve hře udržet MaŠ a následnou křižnou přízemní ranou o pravou tyč dostal náš tým do vedení - 1:2. Do další šance vysunul Skunk Matesa, ale ten další křižnou ranou jen těsně minul cíl. Chvíli před koncem Míša přihrál a šestku MaŠovi, ten si obhodil obránce, ale sám před gólmanem minul. O moment později se zmocnil míče opět MaŠ, ale na místo přihrávky doprava na Diváckého jen napálil sobecky obránce. V poslední minutě ještě skvěle zachytil slibně rozvíjející se akci domácích Divácký a tak bereme poprvé na jaře všechny body.

Sumasumárum: První půle nebyla ideální, ale ve druhé jsme výkon zlepšili a ubojovali jsme po zásluze první jarní 3-bodové vítězství. Jedeme dál pánové !!!