2. třída, skupina C - neděle 15.5.2016 - Brno - Srbská

15.5.2016 - MaŠ

Naše branky: Michal Kroupa (Jan Kouřil) 0:1, Martin Špicl (Jan Maňásek) 0:2

Sestava: Jan Maňásek - Michal Kroupa, Petr Vojta, Martin Midrla - Martin Špicl, Jan Kouřil

V neděli, 15. 5. 2016 od 10,40 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání s týmem XXX. Bohužel Mara se zranil, tak jsme sháněli někoho, kdo by nám v druhém dnešním utkání pomohl. Nakonec přijel do brány Buldog, za což mu děkujeme.

Utkání začalo oboustranně opatrně a dlouho se hrálo bez příležitostí. Asi v 10. minutě jsme šli ve 3 do 2, Janoch vysunul doprava Míšu, který parádní křižnou ranou k tyči otevřel skóre - 0:1. Po pár minutách obral o míč obránce MaŠ, ale jeho následný pokus minul pravou tyč. Po chybě MaŠe na půlce šel supeř ve 2 na 1, ale Buldog jejich následný pokus bravurně zneškodnil. Těsně před koncem prvního poločasu se velmi dobře uvolnil Janoch, ale dělovka, která následovala razítkovala pouze levou tyč.

V úvodu druhého dějství upaloval nejdříve sám Míša, ale gólman jeho pokus vystál a vyrazil. XXX mohli vyrovnat, když Buldog musel nadvakrát reflexivně jejich pokusy vyrazit, hodně nás nyní podržel. Ve 28. minutě se uvolnil přes 2 protihráče Janoch, ale jeho následná dělovka opět jen orazila tyčku. Stejně tak skončil pokus MaŠe asi za 3 minuty, ten utekl po pravé straně, ale jeho ránu vytěsnil brankář XXX na pravou tyč. Ve 32. minutě vyhodil dlouhý míč Buldog na MaŠe, ten se elegantně zbavil soupeře a z úhlu šel sám na gólmana, kterému trefil "jesle" - 0:2. Do další příležitosti se narážečkou od MaŠe dostal Míša, ale přestřelil. Ve 36. minutě utekl po pravé straně Míša, naservíroval Matesovi na zadní tyč, ale druhý jmenovaný asi z metru přestřelil. V poslední minutě jsme opět přečíslili soupeře, Pípa vysunul doleva MaŠe, jenž napálil z úhlu brankáře, při dorážce jej také gólman vychytal a ani třetí pokus bohužel v síti neskočil.

Sumasumárum: I ve druhém dnešním utkání jsme hráli účelně a úsporně. Soupeře jsme dobře bránili a prakticky po všech stánkách jsme jej přehráli. Děkujeme Buldogovi, že nás v tom nenechal a za to si odnesl dnešní "nulu".