All In - ASM B 2:3 (1:2)

2. třída, skupina C - neděle 5.6.2016 - Brno - Srbská

5.6.2016 - MaŠ

Naše branky: Jan Kouřil (Martin Špicl) 0:1, Vojtěch Divácký 1:2, Jan Kouřil (Ondřej Halas) 2:3

Sestava: Marek Divácký - Jan Maňásek, Ondřej Halas, Michal Kroupa - Vojtěch Divácký, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 5. 6. 2016 od 10,40 hod., jsme sehráli na Srbské další mistrovské utkání, vlastně zde i poslední, jelikož příští víkend hrajeme v Jundrově. Soupeřem nám byl tým All In, který nás na podzim vyškolil z efektivity. Chtěli jsme samozřejmě zůstat na vítězné vlně.

V úvodu jsme soupeře zatlačili a tvořili si také příležitosti. Hned v 1. minutě dobře zakombinoval Skunk s MaŠem, ale druhému jmenovanému bohužel pro další přihrávku nikdo nešel, takže z toho nic nebylo. Za minutu přihrál na šestku MaŠovi míč Buldog, první jmenovaný se obtočil okolo obránce, ale razítkoval pouze levou tyč. V 5. minutě zapressoval obránce důrazný MaŠ, získal míč, přiťukl míč zpět Janochovi, jenž nekompromisní ranou otevřel skóre - 0:1. V 8. minutě přihrál na střed míč Skunk opět MaŠovi, ten si prozměnu udělal kličku doleva a následně trefil bohužel i tu druhou, tedy pravou tyč. Následně pálil pohotově postupně Janoch a Skunk, ale oba naše hráče dokázal výbornými zákroky vychytal brankáře All Inu. Náš tlak pokračoval, Janoch vysunul MaŠe, který si kličkou obešel i brankáře, ale míč směřující do prázdné branky vykopl obránce do bezpečí. V 15. minutě poslal dlouhý míč na šestku MaŠovi Skunk, MaŠ mu v pravý okamžik narazil míč proti noze a Skunk dělovkou div že nezlomil břevno. Nedáš - dostaneš, to platilo naprosto přesně, propadli jsme na půlce a osamocený útočník soupeře šel sám a s přehledem svoje sólo proměnil - 1:1. V poslední minutě byl skvěle důrazný Divácký, vybojoval míč na obránci, vypálil, gólman jeho ránu ještě vyrazil, ale na křižný a přesný doraz již neměl šánci dosáhnout - 1:2.

Úvod druhého dějství byl několik dlouhých minut bez šancí a z naší strany snad i bez chuti. Hrálo se od obrany k obraně a my jsme hodně při kombinacích kazili a trápili se. Ve 27. minutě zbytečně otevřel zadní vrátka MaŠ, přihrávky od Skunka se zmocnil rychlík All Inu, opět prošel přes celý pažit a vyrovnal - 2:2. Přidali jsme a v následné akci přihrál doprava míč Divácký na MaŠe, ten mu přes obránce narazil zpět, ale první jmenovaný bohužel míč za záda ležícího gólmana neprocpal. Ve 35. minutě rozehrál míč z naší poloviny Skunk do středu na dobře postaveného Janocha, šel do náběhu, ale po naznačení Janoch parádně vypálil a čistě prostřelil k levé tyči - 2:3. Za minutu mohl zvyšovat naše vedení Buldog, jemuž po průniku vracel míč pod sebe MaŠ, ale náš kapitán míč netrefil ideálně. Zbytek utkání se soupeř snažil o power-play, ale moc mu to nešlo. Jediným nebezpečným okamžikem byl nástřel, kdy jsme zaspali a tečovanou ránu útočníkem Mara reflexivně vyrazil na roh. Opět jsme tak nakonec mohli slavit.

Sumasumárum: Ve druhém dnešním utkání jsme začali velmi dobře a aktivně, po našem vedení a neproměněných šancích však naše aktivita odešla a s bojovným soupeřem jsme si počínali ne moc dobře. Nakonec jsme asi více chtěli a tak jsme urvali vítězství pro naše barvy, můžeme se tak těšit na poslední dvojkolo v příštím víkendu v Jundrově. Soupeři nám budou R. U. Medvídci a Starobrno.