Naše branky: Aleš Weinfurter (Martin Špicl) 1:1, Václav Burian (Jiří Mašek) 2:2

Sestava: Václav Burian - Jiří Mašek, Jan Mašek, Martin Plachký, Jan Maňásek - Martin Špicl, Martin Mašek, Aleš Weinfurter

ŽK: Jan Mašek, Martin Plachký

ČK: Jan Mašek

V sobotu, 16. 6. 2012 od 14,00 hod., jsme nastoupili k předposlednímu mistrovskému utkání sezóny 2011/12 proti druhému týmu soutěže - mužstvu Bianco. Pekelné vedro dávalo jasně na vědomí, že to dnes bude velmi náročné.

Od úvodních minut jsme rozehráli vyrovnanou partii a v tomto duchu také tento souboj i skončil. Během prvních minut měl dvě velké příležitosti Mařa, vždy po přihrávkách Plachty, ale v obou případech jej brankář soupeře vychytal. Za pár minut se dravě propracoval do šance Gheda, ale jeho ránu vytěsnil gólman na tyč. A tak zahřmělo na druhé straně. Po naší ztrátě míče soupeř skvěle vykombinoval a do prázdné branky skóroval - 1:0. Bianco vedlo jen chvilku, jelikož si do lajny sběhl na přihrávku od Ghedy kapitán MaŠ, obtočil se okolo obránce a naservíroval míč před branku Turanovi, který vyrovnal - 1:1. Pak si skvěle dvakrát narazili bratři Mařa a Gheda a druhý jmenovaný jen těsně minul branku křižnou ránou. Za chvíli vyslal lobem do brejku Jura Ghedu, ale ten napálil jen brankáře. Poté zahrozilo také Bianco, ale jejich první pokus skončil jen těsně vedle a druhý skěle zlikvidoval Kumar. Těsně před pauzou jsme však špatně zastřídali a osamocený útočník soupeře vypálil z 10-ti metrů přesně do pravého horního růžku - 2:1. V poslední minutě jsme po 6. faulu soupeře zahrávali 10-ti metrový kop. Tradiční exekutor Gheda však byl vykázán pro rozbité koleno a tak kopal brankář Kumar, jeho ránu však brankář soupeře kryl.

Druhý poločas soupeř v klidu bránil a my museli dobývat jejich svatyni. Do větší příležitosti nás Bianco nepouštělo. Naopak soupeř se dostával do brejkových situací a mohl svoje vedení pojistit. Po jedné z rychlých kombinací po pravé straně dával jejich útočník pod sebe, jeho kolegá tvrdě pálil, ale Kumar vystřihl parádní zákrok. Za chvíli náš brankář vychytal i jedovatou ránu z pravé strany. Navíc asi v polovině druhého dějství obdržel druhou žlutou kartu a tím i červenou Gheda a hráli jsme 2 minuty oslabení, v tomto nás však Bianco prakticky neohrozilo. Snad jen jeden průnik Bianca, ale ten s včasným vyběhnutím zlikvidoval Kumar. Hráli jsme power-play, ale sil nebylo moc, to vedro bylo opravdu hrozivé. Asi 5 minut před koncem utkání jsme hráli stále s Kumarem power-play a sám se po několikanásobné výměně míče opřel do balónu a vymetl pravou pavučinu branky Bianca - 2:2. Utkání jsme již s přehledem dohráli a toto skončilo spravedlivou remízou.

Sumasumárum: Bylo to obrovsky náročné utkání, jelikož tropické teploty a ohnivé slunce brali hodně rychle síly. Každopádně každý ze sebe vydal maximum, i když pravdou zůstává, že náš výkon rozhodně nebyl z nejlepších. Každopádně skvěle borci, další bodík do tabulky - SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!