ASM A - Technika Brno 4:3 (1:1)

Divize E - sobota 25.2.2017 - Tišnov - hala SSK

25.2.2017 - MaŠ

Naše branky: Martin Plachký (Václav Seyfert) 1:0, Kryštof Večeřa (Ondřej Halas) 2:2, Ondřej Halas (Kryštof Večeřa) 3:2, Ondřej Halas 4:2

Sestava: Petr Ondroušek - Michael Malásek, Ondřej Halas, Petr Hvízdal - Kryštof Večeřa, Václav Seyfert, Martin Plachký

ŽK: Martin Plachký

V sobotu, 25. 2. 2017 od 20,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání, v podstatě existenční s brněnskou Technikou. Na podzim nás soupeř na jejich palubovce sfoukl jako svíčku, nyní jsme ale potřebovali bezpodmínečně vyhrát my.

Dostali jsme se rychle do vedení ihned v první minutě, to po přihrávce od Sáji skóroval Plachta. Hosté v sedmé vyrovnali. Poté následovala šachová partie, nikdo nechtěl dostat další branku první.

Ve druhé půli se ale hosté po ne příliš povedené střele dostali do vedení, a tak jsme museli zařadit na vyšší rychlostní stupeň. Následně však vzal vše do svých rukou Skunk, který vybídl Krištofinha k vyrovnání do prázdné branky a následně dvěma brankami sám odskočil soupeři na rozdíl dvou branek. V závěrečné power-play nás Technika zamkla a korigovala, na vyrovnání již ale neměla dostatek času. Získali jsme tak velmi důležité 3 body do dalších bojů o záchranu v Divizi E.