Mitra - ASM A 11:6 (4:3)

Divize E - pátek 3.3.2017 - Brno - Tuřany

3.3.2017 - MaŠ

Naše branky: Václav Seyfert (Kryštof Večeřa) 0:1, Martin Plachký (Ondřej Halas) 3:2, Ondřej Halas (Václav Seyfert) 4:3, 31. Kryštof Večeřa (Ondřej Halas) 8:4, Michael Malásek (Ondřej Halas) 9:5, Václav Seyfert (Michael Malásek) 9:6

Sestava: Marek Divácký - Ondřej Halas, Michael Malásek, Martin Plachký - Václav Seyfert, Kryštof Večeřa, Jan Mašek, Václav Burian

V pátek, 3. 3. 2017 od 20,15 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání v tuřanské hale proti domácí Mitře Brno. Dojeli jsme opět v dosti kombinované sestavě, ale i tak se chtěli porvat o nějaký ten bodík.

Od prvních minut do nás začali domácí "bušit", ale trefovali buď dobře postaveného Maru, nebo docela dobře fungující obranu. Po jednom z brejků jsme se dokonce dostali do vedení, když Krištofinho vysunul Sáju a ten do protipohybu gólmana Mitry otevřel skóre. Domácí však po špatném našem bránění rychle vyrovnali a ve 14. minutě dvěma slepenými brankami po hrubých chybách otočili skóre - 3:1. Po hezké kombinaci a přihrávce Skunka pak Plachta vymetl levou pavučinu branky domácích. Mitra však odskočila opět na rozdíl dvou branek a do přestávky ještě korigoval po trestném kopu rozehraném Sájou Skunk na rozdíl jediného gólu - 4:3.

Ve druhém poločase jsme začali aktivně a domácím dvě minuty hodně zatápěli. Byli to však po nedůrazném bránění opět domácí, kteří vsítili branku, domácí Šotola - 5:3. I nadále pokračovala vyrovnaná partie, ve kterém jsme však několik příležitostí nedokázali využít a poté opět propad - 6:3. Ihned z protiútoku vykřesal naději po přihrávce od Skunka Krištofinho, ale domácí dvěma údery utkání rychle rozhodli - 8:4. Šli jsme do power-play, ale po náhlé chybě skórovali do prázdné branky opět domácí. Po dalším rychlém kontru a přihrávce Skunka na Michala jsme snížili - 9:5. Do konce zápasu už jen probíhala přestřelka, ve které se skóre nakonec zastavilo na vysokých - 11:6. Za nás už jen v závěru do prázdné branky po asistenci Michala střílel Sája.

Sumasumárum: Už aby ta sezóna skončila a uzdravil se Jura. Tato slova už se nám všem honí v hlavách hoooodně dlouho. Domácí dle očekávání potvrdili dobrou formu, dravost, urputnost a především bojovnost a obětavost. Po našem úvodním vedení rychle Mitra utkání otočila a poté si již do konce vedení pohlídala a navýšila jej. Nás příští týden čeka další nelehké utkání v Ivančicích s domácím Remosem, jenž nám bude chtít vrátit prohru z úvodu soutěže.