Parodia - ASM A 3:9 (0:6)

3. třída, skupina B - sobota 16.10.2010 - Brno - Řečkovice

16.10.2010 - MaŠ
Naše branky: Dominik Martinek (Václav Burian) 0:1, Jakub Duchoň (Jan Mašek) 0:2, Kryštof Večeřa (Martin Plachký) 0:3, Jiří Mašek (Václav Burian) 0:4, Václav Burian (Martin Mašek) 0:5, Martin Plachký (Martin Špicl) 0:6, Jakub Duchoň (Jiří Mašek) 0:7, Kryštof Večeřa (Dominik Martinek) 0:8, Jakub Duchoň (Martin Špicl) 0:9 Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Mašek, Martin Plachký, Michal Kroupa, Jan Mašek, Jiří Mašek - Martin Špicl, Kryštof Večeřa, Dominik Martinek, Václav Burian, Jakub Duchoň V sobotu, 16. 10. 2010 jsme od 12,15 hod., nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání na našem hřišti - Orlu Řečkovice. I když jsme věděli, že nás rozhodně nečeká lehký soupeř, chtěli jsme jednoznačně odčinit netaktický výkon z posledního utkání s Besídkou. V dnešním dvojutkání jsme chtěli brát všech 6 bodů. Ihned od prvních minut jsme převzali iniciativu, ale svoje velké příležitosti neproměnili ani MaŠ, ani Krištofinho. Asi v 5. minutě vybojoval míč na půlící čáře Kumar a perfektně servíroval na zadní tyč Arafatovi, který nekompromisně skóroval - 0:1. Na druhou branku jsme nemuseli čekat příliš dlouho, Gheda rozehrál rychlý aut a tento patičkou pohotově zasunul za záda soupeřova brankáře Jakub - 0:2. Poté zatáhl míč po levé straně Plachta a pak nezjištně servíroval před prázdnou branku Krištofinhovi, který neměl problém potřetí zasunout - 0:3. Za pár minut jsme sehráli jednu z nejhezčích akcí utkání, na jejímž konci byl Kumar, který skvěle pod sebe nechystal Jurovi, jenž prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:4. O chvíli později si zaběhl na milimetrovou přihrávku Maři agilní Kumar a skóroval popáté - 0:5. Poslední slovo první půle vyřkl Plachta, když nejdříve vyslal MaŠe do brejku, ten si obešel obránce a před prázdnou branku servíroval zpět prvně jmenovanému - 0:6. Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně a ihned v prvních minutách vybojoval míč Jura, který na konci akce nachystal míč Jakubovi a ten pohotově skóroval - 0:7. Poté sehráli výbornou akci Arafat s Krištofinhem, několikrát si vyměnili míč a druhý jmenovaný neměl problém míč doklepnout do odkryté prázdné branky Parodie - 0:8. Naše poslední slovo v utkání měl a svůj hattrick tímto zapečetil Jakub, kterému servíroval míč kapitán MaŠ - 0:9. Poté se bohužel vytratila z našich kopaček aktivita a kombinace. Až zbytečně jsme se začali tlačit bezhlavě dopředu a zapomínali jsme si avoje akce a kombinace více připravovat. Soupeř nás za toto do konce utkání třikrát dokázal potrestat a dal tak konečnou podobu výsledku - 3:9. Sumasumárum: První poločas jsme hráli bravurně, hře nechyběla myšlenka, pohyb a krásné branky. V úvodu druhé půle jsme v nastaveném rytmu pokračovali, ale asi 2 třetiny druhého poločasu jsme spíše dohrávali a nebylo to ideální. Přesto máme 3 důležité body se solidním skóre, takže týme, jedeme dál - SAN MARINO OLÉÉÉÉ !!! MaŠ