Tomson B - ASM A 0:3 (0:2)

1. třída, skupina A - sobota 27.10.2012 - Brno - Kraví hora

27.10.2012 - MaŠ
Naše branky: Pavel Křivý (Jiří Mašek) 0:1, Jiří Mašek (Martin Mašek) 0:2, Pavel Křivý (Jiří Mašek) 0:3 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Martin Plachký, Jiří Mašek - Martin Mašek, Jan Kouřil, Martin Špicl, Pavel Křivý V sobotu, 27. 10. 2012 od 12,20 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání na Kraví Hoře proti velmi silnému soupeři - rezervě týmu Tomson. V jeho barvách nastoupilo hned 5 hráčů současného A-týmu, který hraje 3. ligu - Divizi. Od prvních minut jsme rozehráli vyrovnanou partii, kdy náš tým sázel především na spolehlivou a zodpovědnou obranu. Už po pár minutách vybojoval Jura míč na protihráči, naservíroval jej na zadní tyč zabíhajícímu Pólovi a ten pohotově mezi nohama padajícího brankáře dostal náš tým do vedení - 0:1. Tomson zahrozil za chvíli, kdy pálil jejich hráč, Turan míč vyrazil a doraz v podání soupeře vytěsnil tělem Jura. Po chvíli zpracoval dlouhý míč Mařa, podržel jej, přihrál pod sebe na bratra Juru a ten dělovkou ze 12-ti metrů propálil vše, co mu stálo v cestě - 0:2. Další nadějnou ránu vyslal těsně vedle po přiťuknutí od Maři Janoch. Poté soupeř mohl korigovat výsledek, opět nebezpečnou ránu vyrazil Turan a technickou ránu přes již překonaného našeho gólmana opět tělem zastavil Jura. Těsně před koncem poločasu jsme mohli opět zvýšit skóre, šli jsme ve 3 na 2, Jura přihrál rychle Míšovi, ale ten nedokázal výborného brankáře překonat. Druhý poločas jsme opět začali opatrně a soustředili se na obranu. Tomson jsme do žádné větší příležitosti nepouštěli. Po pár minutách pálil tvrdě Jura, ale míč proletěl jen těsně vedle branky. Do další šance vyslal Mařa Míšu, ten pálil levou, ale opět se míč do branky nevměstnal. I nadále jsme měli mírně navrch a několik slibných příležitostí jsme nedokázali proměnit. Asi v polovině druhé půle pronikl přes 3 protihráče po pravé straně Jura, těsně před brankářem přihrál zcela volnému Pólovi a ten neměl problém míč zasunout na své místo do prázdné branky - 0:3. Poslední velkou šanci jsme měli po důrazném průniku Míši, jenž těsně před brankářem přihrával před prázdnou branku, ale zde nikdo z našich nečíhal. Utkání tedy skončilo naším zaslouženým vítězstvím. Sumasumárum: Za velmi špatného deštivého počasí jsme se silným soupeřem sehráli velmi kvalitní utkání. Perfektně jsme bránili a své šance jsme většinou dokázali proměňovat. Celý tým si za toto utkání zaslouží uznání a poděkování. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ