Hustopeče - ASM A 0:3 (0:1)

1. třída, skupina A - sobota 27.10.2012 - Brno - Kraví hora

27.10.2012 - MaŠ
Naše branky: Martin Mašek (Jiří Mašek) 0:1, Jan Kouřil 0:2, Jan Kouřil (Martin Špicl) 0:3 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Jiří Mašek, Martin Plachký - Martin Mašek, Pavel Křivý, Jan Kouřil, Martin Špicl V sobotu, 27. 10. 2012 od 13,10 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání s šikovným týmem - Hustopeče. Při špatném počasí již hřiště vypadlo spíše jako bazén, takže hra nemohla být ideální. Po úvodním oťukávání se asi po 6 minutách dostaly Hustopeče do velké příležitosti, jejich útočník šel sám na Turana, ten však jeho střelu vyrazil a Janoch míč odklidil do bezpečí. Naše první šance se začala rodit v 10. minutě, kdy se uvolnil Mařa, naservíroval míč před branku Míšovi, ten si míč sekl okolo obránce a pálil jen do břevna. Za chvíli uvolnil přihrávkou Mařu kapitán MaŠ, ten však trefil pouze vybíhajícího brankáře. Poté se skvěle probíjel obranou Janoch, dostal se do dobré pozice, ale jeho ránu srazil obránce na roh. V další naší akci zabojoval výborný Pól, podržel míč napravo, poté servíroval míč na Janocha, který pohotově pálil bodlem jen do levé tyče. Aby té smůly nebylo málo, tak skvěle pronikl po pravé straně Plachta, přihrál pod sebe na Mařu, jenž obstřelil brankáře, ale míč zastavila prozměnu pravá tyč branky Hustopečí. Následně zahrozil i soupeř, jejich útočník se dobře uvolnil a vypálil, ale míč naštěstí jen těsně minul naši svatyni. Těsně před koncem prvního dějství si obhodil svého strážce Jura a poté servíroval před prázdnou branku volnému Mařovi, a ten parádně pod víko otevřel skóre - 0:1. Zvýšit poté mohl Míša, který postupoval s MaŠem na jediného obránce, ale Míšovu střelu mezi nohy brankáře tento vyrazil. Poslední šanci první půle jsme měli, když jsme postupovali ve 3 na jediného obránce, MaŠ volil přihrávku doprava na Plachtu, ale ten trefil jen brankáře. Druhou půli jsme začali opatrně a Hustopeče jsme do ničeho vážnějšího nepouštěli. Sami jsme se do šancí dostávali rovněž jen sporadicky. Po pár minutách však vyrobil hrubku Plachta a útočníci soupeře byli sami dva před Turanem, první z nich však řešil situaci zbrkle a nepřesně, takže z toho nic nebylo. Asi v polovině druhé půle vyrobyl obránce Hustopečí hrubku při rozehrávce, přihrál přímo Janochovi, který přesnou ranou k tyči zvyšoval naše vedení - 0:2. Prakticky hned v další akci přihrál Míša MaŠovi, ten si míč pokryl, obelstil obránce a místo střely ještě servíroval na zadní tyč uvolnivšímu Janochovi, jenž trhal sítě - 0:3. Do jedné příležitosti se dostal v závěru ještě Plachta, ale jeho pokus zlikvidoval brankář soupeře. Zbytek utkání jsme si již profesorsky pohlídali a do tabulky si tak připisujeme další 3 důležité body. Sumasumárum: Ve složitém utkání jsme při velmi špatném počasí vybojovali všechny 3 body. Tým makal a zodpovědně proti kvalitnímu soupeři bránil. Nakonec jsme vůlí a trpělivostí utkání strhli na svoji stranu. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉ !!!!!! MaŠ